Sisukord
Eesti
Postimees
17.08.2019
Eesti Siseminister Mart Helmele ei paista midagi peale taganemise (38) Siseministeeriumi asekantsler vassis kärpekoosoleku protokolli kohta (53) Roheliste juhi majaehitus kidub aastaid Ainult rinnapiimaga toidetakse aina vähem Majandus Teise pensionisamba tasu langeb hooga (3) Lätlased suruvad Eestis paadihindu alla Välismaa Dmitri Gluhhovski: Venemaal on kadunud usk paremasse tulevikku (2) Elujõulised reservohvitserid rõhutasid liitlassuhete tähtsust Hongkongi meeleavaldajad seisavad silmitsi Hiina vägedega Arvamus Juhtkiri: tasase mere kapten (9) Margus Haav: mulgi monoloog Peale jääb Elmar Vaher, sest tema sõna usutakse (16) Tuli takus (5) Enesekindel lammutaja Proša pääsemine Sport Balta sihib MM-normi, Kanter hirmutab Kupperit ja Kirt põrutab Kadriorust Birminghami Jaanus Kriiski kolumn: kes kontrollib dopingukontrollijat? (4) Noorte moehitid, mida ükski viisakas kontoriinimene ei kannaks (2) Arter Eesti tüdruk lööb Pariisis laineid elukutselise muusana: olulised töösuhted sõlmitakse baaris (2) Afganistani tragöödiast sündis hüpe Eesti meditsiinis Justin Petrone: Kõik välismaalased tuleb kokku koguda ja koonduslaagrisse saata (40) Kohutav koht! Kurikuulsaim vangla üle maailma (1) Kui ohtlik on eestlaste Antarktika-reis? (3) Plastikuvaba elu ei ole pelgalt maailmapäästjate kaagutamine Hullud mehed panevad oma autod proovile Mobiiltelefon, mis kaalub 900g ja maksab 4000 dollarit? Aga palun! Noorte moehitid, mida ükski viisakas kontoriinimene ei kannaks (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Justin Petrone: Kõik välismaalased tuleb kokku koguda ja koonduslaagrisse saata

3 min lugemist
JUSTIN PETRONE FOTO: Margus Ansu

Kui teatavad tumedad jõud olid oma võimu Eestis kindlustanud, käisid nad välja lahenduse kõige akuutsemale probleemile, millega riik silmitsi seisis. Kõik välismaalased tuleb kokku koguda ja saata seaduslikult ühteainsasse koonduslaagrisse Läänemere rannikul, kus nad pannakse tööle riigi hüvanguks. Nad nimetasid seda lõplikuks lahenduseks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Pole päris selge, kes selle lahenduse esimesena välja käis, aga paljud osutavad Euroopa Parlamendi liikme Jaak Madisoni sõnadele 2019. aasta augustis – die endgültige Lösung ist erforderlich ehk vajalik on lõplik lahendus – kui alguspunktile, millele kõik järgnev toetus. Madison mainis oma sisserändajatevastases purskes eritrealasi, kasahhe ja süürlasi, aga viimaks jõudsid Eesti võimud kõigi välismaalaste kahtlustamiseni ja nad kõik saadeti laagrisse.

Nad võeti kinni keset ööd ja viidi minema Cargobusi busside pakiruumis. Eelnevalt sellest teada ei antud. Kinni võeti kõik, olid nad siis ameeriklased, tšiillased või hiinlased. Kõik äratati unest koputusega uksele ja kõigile öeldi, et nad tohivad kaasa võtta ainult mõned isiklikud asjad.

16.08.2019 19.08.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto