Sisukord
Arter
Tänane leht
21.09.2019
Eesti Wolti juht keelefuroorist: Soomes see küll probleem pole (25) Valitsus sai kaotatud toetajad tagasi (48) Ühe käe ja ühe jalaga taksojuht: mul pole elus midagi tegemata jäänud (8) Noblessneris avati kunstikeskus Kai Majandus Kuidas nafta hinna tõusult tulu teenida? Aramco läheb IPOga edasi Kaval nipp Tõnis Lukasele (24) Välismaa Kanada peaministri rassistlikud naljad kõigutavad liberaalide võimu (4) Soome valitsuse järgmise aasta eelarveettepanek pani parlamendi kihama Arvamus Indrek Lepik: eesmärk ellu jääda (21) Juhtkiri: laenuraha ahvatleb (48) Mannetu aasta. Aga siis tulid maadlejad Tulevikumees Kaldoja NO99 oli veelgi olulisem Trumpi uus «jah»-mees Kultuur Noblessneris avati kunstikeskus Kai Sport Ränkeli uus amet: kuue kuuga laskesuusatajaks Mart Soidro kolumn: Mürka peale mõeldes Eestlase unistuste algus Bundesligas Kliima Kliimamuutused nõuavad toimivaid leevendamise ja kohanemise lahendusi Kliimastreigid pühkisid üle kogu maakera (6) Kliimaneutraalsus – häving või edu? Mis on pildilt puudu? (3) Merendus Paljassaare City arendus venib AK Suur lugu: 450 aastat moodsa kartograafia sünnist EKI keelekool: väljendu nii, et sind tähele pandaks (1) Tallinn 800: murtud jalaga hobune Toompealt Ülo Mallene: võimalikult omanäoline majandusmudel (3) Mesikäpa juhtkiri: valitsus koristab ja kaunistab Mesikäpp. Mimmu blogi Mesikäpp. Ajaloo varasalvest (1) Mesikäpp. Tänak hädas biodiisliga Aja auk. Bassimehe traagika NÄDALA PLAAT: Ring ja territoorium Maa on ümmargune! 500 aastat esimesest ümberilmareisist (18) Arter 24-aastane idumiljonär Kaarel Kotkas: kogu aeg ei saa tippvormis olla (12) Kümme minutit merel, mis otsustasid, kes elab ja kes sureb (3) Ma pole mingi rallisõber, aga… (2) Kangem kanep viib noori psühhiaatriahaiglasse (30) Oksevulkaanid, bakteripeod ja muud uskumatud asjad ujulas 46 ebaõnnestunud sõidueksamit (1) Film: traagiliselt aheldatud linnuke Saksa kokk ja Eesti seened: Pädaste mõisa peakokk Stefan Berwanger tunnistab, et on Eesti seentesse armunud Kunstikauge eestlane eelistab vanu klassikuid Sõiduproov. Ford Ranger Raptor: mõistlik ja samas lahedalt üle võlli kastikas (2) Kust tulevad tegelikult meie mobiilide komponendid? Bullterrorist võtab hüljatud kaitse alla Meelelahutus Koomiks Sudoku

Oksevulkaanid, bakteripeod ja muud uskumatud asjad ujulas

4 min lugemist
Lastebasseinis saab kindlasti kõige rohkem nalja. Kuid need on ka kõige ohtlikumad kohad. FOTO: Anthony Anex/Epa

Sügisilmad on peletanud rahva rannast basseinidesse, kust paraku võib leida muudki peale hea tuju ja tervise. Nõrga närvikava omanikul tasub enne edasilugemist hetk mõelda, sest kõik järgnevad lood on päriselt juhtunud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Vägilaste vulkaanid

Veetorusse ronib väge täis härra. Võib-olla toimus hiljuti pidu, mis lennutas tema enesekindluse pilvepiirile, aga äkki ongi selline elukutseline kõva mees. Sööstab huilates keerduvasse renni. Ja sulpsab minut hiljem teisest otsast välja, näost valge, haarab toru äärest kinni ja oksendab kõrges kaares.

Harv juhus? Ujulahaldajate sõnul paraku mitte. Kamba peale kogusid nad kokku terve hulga juhtumeid, mis on aset leidnud küll eri kohtades, kuid kipuvad kahjuks korduma. Tihti supleme heauskselt kaaslaste kehaeritiste, mustuse ja muu toodangu sees ühes kõike liitvas õnnelikus basseinis.

20.09.2019 23.09.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto