Sisukord
Sport
Tänane leht
21.09.2019
Eesti Wolti juht keelefuroorist: Soomes see küll probleem pole (25) Valitsus sai kaotatud toetajad tagasi (48) Ühe käe ja ühe jalaga taksojuht: mul pole elus midagi tegemata jäänud (8) Noblessneris avati kunstikeskus Kai Majandus Kuidas nafta hinna tõusult tulu teenida? Aramco läheb IPOga edasi Kaval nipp Tõnis Lukasele (24) Välismaa Kanada peaministri rassistlikud naljad kõigutavad liberaalide võimu (4) Soome valitsuse järgmise aasta eelarveettepanek pani parlamendi kihama Arvamus Indrek Lepik: eesmärk ellu jääda (21) Juhtkiri: laenuraha ahvatleb (48) Mannetu aasta. Aga siis tulid maadlejad Tulevikumees Kaldoja NO99 oli veelgi olulisem Trumpi uus «jah»-mees Kultuur Noblessneris avati kunstikeskus Kai Sport Ränkeli uus amet: kuue kuuga laskesuusatajaks Mart Soidro kolumn: Mürka peale mõeldes Eestlase unistuste algus Bundesligas Kliima Kliimamuutused nõuavad toimivaid leevendamise ja kohanemise lahendusi Kliimastreigid pühkisid üle kogu maakera (6) Kliimaneutraalsus – häving või edu? Mis on pildilt puudu? (3) Merendus Paljassaare City arendus venib AK Suur lugu: 450 aastat moodsa kartograafia sünnist EKI keelekool: väljendu nii, et sind tähele pandaks (1) Tallinn 800: murtud jalaga hobune Toompealt Ülo Mallene: võimalikult omanäoline majandusmudel (3) Mesikäpa juhtkiri: valitsus koristab ja kaunistab Mesikäpp. Mimmu blogi Mesikäpp. Ajaloo varasalvest (1) Mesikäpp. Tänak hädas biodiisliga Aja auk. Bassimehe traagika NÄDALA PLAAT: Ring ja territoorium Maa on ümmargune! 500 aastat esimesest ümberilmareisist (18) Arter 24-aastane idumiljonär Kaarel Kotkas: kogu aeg ei saa tippvormis olla (12) Kümme minutit merel, mis otsustasid, kes elab ja kes sureb (3) Ma pole mingi rallisõber, aga… (2) Kangem kanep viib noori psühhiaatriahaiglasse (30) Oksevulkaanid, bakteripeod ja muud uskumatud asjad ujulas 46 ebaõnnestunud sõidueksamit (1) Film: traagiliselt aheldatud linnuke Saksa kokk ja Eesti seened: Pädaste mõisa peakokk Stefan Berwanger tunnistab, et on Eesti seentesse armunud Kunstikauge eestlane eelistab vanu klassikuid Sõiduproov. Ford Ranger Raptor: mõistlik ja samas lahedalt üle võlli kastikas (2) Kust tulevad tegelikult meie mobiilide komponendid? Bullterrorist võtab hüljatud kaitse alla Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mart Soidro kolumn: Mürka peale mõeldes

4 min lugemist
Martin Müürsepp  FOTO: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Ajendi selle loo kirjutamiseks sain kaks nädalat tagasi sotsiaalmeediast. Saku suurhallis oli just toimunud Kalev/Cramo hooajaeelne kontrollkohtumine Kaunase Žalgirisega ja ühe kohalolnu meel oli eriti mõru. Kokkuvõtvalt: korraldusliku poole pealt oli kõik valesti.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Kuulsin, et Mürka ja tema vanurite mängu piletid pidid ka ulme olema,» halas see munitsipaalpoliitik, kes suurema osa oma vabast ajast veedab pealinna ühes odavas lokaalis.

«No sinna ei lähe ma isegi siis, kui tasuta saab,» teatas seepeale tähtsalt üks mitmekordne Eesti meister mälumängus, keda paraku ei ole muudes ettevõtmistes saatnud samasugune edu.

Inimlikult on see ju mõistetav – kui ise oled võitnud elus – materiaalses mõttes muidugi! – vaid mõne vaasi või munakeetja, siis ükski vägi ei saa sind sundida 26. septembril seadma samme Saku suurhalli, kus kunagised tipud, kes «kokku ajanud miljoneid», aastakümneid hiljem koomuskit teevad. Missugust suurt kunsti sügavas keskeas mehed ikka pakuvad? Nojaa, kohale tulevad elavad legendid, samal päeval saab Martin Müürsepp 45-aastaseks ja tema «viimasel lahingul» kogutakse raha heategevusfondile Minu Unistuste Päev, mis aitab tervisemuredega lapsi ning nende vanemaid. Aga mis seal ikka, kui ei tule vaatama, siis ei tule. Iseasi muidugi, kas sellega peab sotsiaalmeedias uhkustama.

20.09.2019 23.09.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto