Sisukord
Meie Eesti
Postimees
26.09.2019
Eesti Rehe läbis rahapesuskandaali vaikides (9) Koduhoovist leitud Rehe suri juba kaks päeva tagasi Plaanitav seadusemuudatus lubaks autod taas kõnniteedele parkima (9) Majandus Rängad kahtlused minevikust kummitavad edukat kalatööstust (19) Välismaa Demokraadid läksid Trumpi kõri kallale (1) Poola võimupartei muretseb LGBT pealetungi ja sotsid eelarvedistsipliini pärast KOHALIK VAADE. Poola parteid võistlevad toetuste enampakkumisel Arvamus Juhtkiri: sentide saagimine (4) Priit Pullerits: vana Euroopa ähvardab meid jälle (12) Ruth Kalda ja Marta Velgan: aeg kuulata noori arste (1) Maarja Vaino: laste kliimasõda (62) Els Heinsalu: välistav eestlaseks olemine (9) Martin Ehala: keele peal tallamisest (4) Meie Eesti Kadri Kangro: tervishoiuteenus on arsti ja patsiendi koosloome Haiglate vastutus ulatub betoonseinte vahelt kaugemale (1) Kultuur Eesti kultuuri tammetõru Sport Keskmine kulturnik-minister ja imehoos meer valasid higi Ivković Müürsepast: tean, et mul on hea sõber Eestis Kangert täitis ammuse eesmärgi Reis Seal, kus elavad tšuktšid ja jääkarud Maa Elu Maal elamise päev aitab töö- ja koolikohta leida Uus aretuskeskus ei jää viimaseks Tänavune kartulisaak on parem, kuid tarbimine väheneb (1) Piiripunktis kinni peetud hobuste tervis on korras Julged hundid käisid inimesi uudistamas Siberi metsapõlengud mõjutavad Eesti ilma Loomade eest hoolitsemine tõi tunnustuse Sügis on udude aeg Külmetuse vastu ravimtaimedega Õunapuu on suur abimees Sügis sobib muru külvamiseks Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kadri Kangro: tervishoiuteenus on arsti ja patsiendi koosloome

3 min lugemist
Mullu kevadel kogunesid Põlvas kümned lapsevankrite ja -kärudega noored emad, et toetada sünnitusosakonna püsimist kohalikus haiglas.. FOTO: Arvo Meeks/Lõuna-Eesti Postimees

Tervishoid on ajalooliselt olnud elitaarne valdkond, mille arengute üle arutleb ja langetab otsuseid kitsas ringkond: arstid, teadlased, ametnikud, poliitikud. Samal ajal oleme kõik suuremal või rohkemal määral tervishoiusüsteemis lõppkasutajad – patsiendid – kelle pärast kogu masinavärk loodud ongi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kasutajate aktiivne osalemine aitab luua paremaid teenuseid ja süsteem tervikuna võidab. Näiteks võimaluste loomine dementsusega inimeste lähedastele kogemuste vahetamiseks, kuidas oma olukorraga kohaneda ja igapäevaelus hakkama saada. See on väärtuslik ja vajalik tugifunktsioon, mis vähendab meditsiini- ja sotsiaalsüsteemi koormust.

25.09.2019 27.09.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto