Sisukord
AK
Tänane leht
28.09.2019
Eesti Eestlased kisti Itaalia lobistide hirmukampaaniasse (6) Kümmekond TTV töötajat saab esmaspäeval koondamisteate (3) Legendide lõhkuja. Kuidas müüti tõestada või ümber lükata? (3) Majandus Kuidas ettevõtteid börsilt ära viiakse? Kolm põhjust, miks Netflixi aktsia kukub (1) Välismaa Helsingi kesklinnatunnel sai järjekordse korvi KOHALIK VAADE. Kõigi Itaalia maffiabosside bossi vari kägistab Sitsiilia linnakest Egiptlased kõigutavad järjekordset diktaatorit Itaalia turistilõksud ja palju paremad paigad, kuhu välismaalasi ei veeta Arvamus Inspireerib miljoneid (40) Kliendid otsustavad (2) Õppefilm linnalastele (1) Antropoloogist innovaator (1) Sport PM Dohas. Rasmus Mägi: 400 meetri tõkkejooksu medaliheitlus läheb kergejõustikuajalukku Priit Pulleritsu kolumn: hurraa, naised said lahti ebaõiglusest! (2) Kas vajame võrkpallimeeskonda autoriteeti või visionääri? Kliima Kliimamuutuste mõju meredele ja polaaraladele enam ära ei hoia Merendus Est-Agari vetikatööstus on ainulaadne kogu maailmas Reis Itaalia turistilõksud ja palju paremad paigad, kuhu välismaalasi ei veeta AK Veerandsajand hiljem endiselt meelerahuta (1) Leinalaagrid õpetasid lastele ka pärast kaotust lasteks jäämist Hingeabi andnud vajanuks hiljem ise hingeabi Mereohutus areneb katastroofe mööda Päev hiljem Rootsi ajalehtedes. Otsisid sõnu kirjeldamaks kirjeldamatut ja ajasid järge Eesti puudujääkides Järgmisel päeval Helsingin Sanomate toimetuses. Estonia hukk joonistas välja rahvuslikud erinevused Järgmisel päeval ühes Soome sünnitusmajas. Surmauudised keset uue elu sündi Arter «On aeg minna.» Ja ta hüppas Estonialt vette... Lõputu mure viis kadunud kapteni kaasa hauda (4) Konstantin Vassiljev: Oma tütardele ma jalgpalli ei soovita. Liiga karm Armuline Biskaia ja udunukker Porto (1) Meie elus hiilib ringi Hitler (12) Justin Petrone: kaine september (1) Päevapopp: juurseller, viigimari ja pihlakas Itaalia turistilõksud ja palju paremad paigad, kuhu välismaalasi ei veeta Sõiduproov. Lahkumispidu Volkswagenis. See siin on kõige kiirem Golf Sinu juhe ei jookse enam iialgi kokku! Eesti moe parimatest parimad Pärmibakterite elust New Yorgis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Päev hiljem Rootsi ajalehtedes. Otsisid sõnu kirjeldamaks kirjeldamatut ja ajasid järge Eesti puudujääkides

5 min lugemist
Päev pärast Estonia katastroofi ja ülejärgmisel päeval ilmunud Dagens Nyheteri ja Svenska Dagbladeti esikaaned. FOTO: Repro

«Kuidas näeb välja meeleolu? Kuidas näeb välja riiklik lein? Mitte kuidagi ei näe see välja. Kui mitte arvesse võtta pooles mastis lippe, mis laperdavad tugevas tuules, samas tuules, mis oli peaaegu täpselt pool ööpäeva tagasi torm, selline torm, et pimedus püsib tumeda vee kohal kui valus udu ja möirgab, sest see lihtsalt on nii, kui on torm ja rohkem kui 800 inimest on surnud väga kiiresti.»

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nii alustab Mats Lundegård 29. septembri Dagens Nyheteri, Rootsi suurima kvaliteetpäevalehe esikaanel teksti pealkirjaga «Terve maa leinas». Kui antud on esimesed, veel ebaselged arvud hukkunute ja päästetute kohta, spekuleeritud uskumatuna näiva õnnetuse põhjuste üle, püüab ta võtta kokku rootslasi valdavaid emotsioone.

Ja Lundegård lõpetab: «Et keegi võiks veel elada mõnes neist habrastest, oranžikaspunastest päästeparvedest, mis hulbivad karmil merel kusagil Soome lahe suudmes, pole juttugi. Sellises külmas surrakse mõne tunniga.

27.09.2019 30.09.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto