Sisukord
Majandus
Postimees
28.09.2019
Eesti Eestlased kisti Itaalia lobistide hirmukampaaniasse (6) Kümmekond TTV töötajat saab esmaspäeval koondamisteate (3) Legendide lõhkuja. Kuidas müüti tõestada või ümber lükata? (3) Majandus Kuidas ettevõtteid börsilt ära viiakse? Kolm põhjust, miks Netflixi aktsia kukub (1) Välismaa Helsingi kesklinnatunnel sai järjekordse korvi KOHALIK VAADE. Kõigi Itaalia maffiabosside bossi vari kägistab Sitsiilia linnakest Egiptlased kõigutavad järjekordset diktaatorit Itaalia turistilõksud ja palju paremad paigad, kuhu välismaalasi ei veeta Arvamus Inspireerib miljoneid (40) Kliendid otsustavad (2) Õppefilm linnalastele (1) Antropoloogist innovaator (1) Sport PM Dohas. Rasmus Mägi: 400 meetri tõkkejooksu medaliheitlus läheb kergejõustikuajalukku Priit Pulleritsu kolumn: hurraa, naised said lahti ebaõiglusest! (2) Kas vajame võrkpallimeeskonda autoriteeti või visionääri? Kliima Kliimamuutuste mõju meredele ja polaaraladele enam ära ei hoia Merendus Est-Agari vetikatööstus on ainulaadne kogu maailmas Reis Itaalia turistilõksud ja palju paremad paigad, kuhu välismaalasi ei veeta AK Veerandsajand hiljem endiselt meelerahuta (1) Leinalaagrid õpetasid lastele ka pärast kaotust lasteks jäämist Hingeabi andnud vajanuks hiljem ise hingeabi Mereohutus areneb katastroofe mööda Päev hiljem Rootsi ajalehtedes. Otsisid sõnu kirjeldamaks kirjeldamatut ja ajasid järge Eesti puudujääkides Järgmisel päeval Helsingin Sanomate toimetuses. Estonia hukk joonistas välja rahvuslikud erinevused Järgmisel päeval ühes Soome sünnitusmajas. Surmauudised keset uue elu sündi Arter «On aeg minna.» Ja ta hüppas Estonialt vette... Lõputu mure viis kadunud kapteni kaasa hauda (4) Konstantin Vassiljev: Oma tütardele ma jalgpalli ei soovita. Liiga karm Armuline Biskaia ja udunukker Porto (1) Meie elus hiilib ringi Hitler (14) Justin Petrone: kaine september (1) Päevapopp: juurseller, viigimari ja pihlakas Itaalia turistilõksud ja palju paremad paigad, kuhu välismaalasi ei veeta Sõiduproov. Lahkumispidu Volkswagenis. See siin on kõige kiirem Golf Sinu juhe ei jookse enam iialgi kokku! Eesti moe parimatest parimad Pärmibakterite elust New Yorgis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kolm põhjust, miks Netflixi aktsia kukub

2 min lugemist
  • Netflixi klientide arv kasvab oodatust kehvemini
  • Novembrist tuleb kaks uut konkurenti - Apple ja Disney+
  • Filmide ja seriaalide tootmise kulud on kasvanud järsult
Netflixi raskused  FOTO: Pm

Ka Postimehe investor Mari portfellis olev Netflix oli alles kaks aastat tagasi nende viie tehnoloogihiiu (nn FAANG: Facebook, Apple, Amazon, Netflix ja Google – toim) seas, kelle aktsiad kerkisid üha uutesse kõrgustesse. Eelmise aasta lõpus kukkus kogu turg, eriti tehnoloogiasektor, aga sellel aastal on enamik neist kenasti toibunud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Üheks erandiks on aga Netflix, mille aktsia on viimasel kahel kuul taas korralikult kukkunud ning langes sel nädalal madalamale kui aasta alguses. Hinnalangus ehmatas investoreid üsna kõvasti, sest alles mai alguseks oli väärtpaber kerkinud aasta algusega võrreldes tervelt 44 protsenti.

Miks siis on väärtpaber nii dramaatiliselt odavnenud?

Kõige suuremad aktsialanguse katalüsaatorid olid eelmise kvartali majandustulemused. Alates 17. juulist, mil ettevõte teatas eelmise kvartali majandustulemusi tutvustades pettumust valmistavast tellijate arvust, on aktsia kukkunud veerandi võrra, kirjutab investeerimisajakiri Barron’s.

27.09.2019 30.09.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto