Sisukord
Kultuur
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Aare Tammesalu – missiooniga kontserdielu rikastaja

7 min lugemist
  • Kui kutsuda keegi siia, siis mitte ainult meie ei näe neid, vaid ka nemad meid
  • Mis omadused heal kontserdikorraldajal üldse olema peaksid?
  • vastutus hea kontserdi eest on korraldajal, mitte esitajal
  • Kuidas muusikakorraldaja publiku maitset suunab?
Kadrioru lossi barokses peasaalis korraldab Aare Tammesalu «Lossimuusika» sarja, mida saab kuulata pühapäevaõhtuti kogu hooaja vältel. FOTO: Sander Ilvest.

Kui küsin, kas ta ise nimetab ennast rohkem muusikuks või kontserdikorraldajaks, vastab Aare Tammesalu: «Kuus päeva nädalas mängin ma tšellot ja pühapäeviti tegelen kontserdikorraldusega.» Tegelikult on need kaks poolust Tammesalu elus sedavõrd seotud, et neid üksteisest lahutada ei saagi.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Igal hooajal annab Aare Tammesalu 50–60 kontserti. Lisaks korraldab ta iganädalast Kadrioru lossis toimuvat «Lossimuusika» sarja ning suvist Mustjala muusikafestivali Saaremaal, aitab käima tõmmata klassikalise muusika festivali Barbadosel ning teeb veel üht ja teist.

Eesti Muusikanõukogu valis Aare Tammesalu üheks tänavuse muusikapreemia saajaks, rõhutades tema mitmekülgselt olulist ja väljapaistvat tegevust Eesti muusikaelu jaoks.

01.10.2019 03.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto