Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
25.11.2020
Vägivallatseja ei pea vägivallatsejaks jääma. Tugiliin aitab (1) Eesti Ratas tegi valitsuses kaksikkäigu (1) Kohtuprotsess Kuusiku üle sai avalöögi Eesti lühiuudised Prokuratuur ei näinud põhjust Õhtulehe ajakirjanike tegevust uurida (2) Arkadi Popov: võitleme edasi! Me pole veel koroonaviirust võitnud (1) Arstid jäid hätta ninna murdunud koroonatesti pulga seitsmesentimeetrise tüki leidmisega Kummituslill püstitas võimsa maailmarekordi Majandus Majanduse lühiuudised Janet Yellenist saab taas USA rahamaailma tippotsustaja Reisiraha läheb kriisiajal hoiustesse, veebi ja kärakasse Eestlastel on Balti riikide kõige suurem elektriautoskepsis Tehnika lühiuudised USA tellib uue kaliibriga relvi (1) Välismaa Välismaa lühiuudised Kosovo sünnivalud kummitavad jätkuvalt noort riiki (1) Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: täna 25 aastat tagasi Juhtkiri ⟩ Et vägivalda ei oleks Mari Klein: loome kadunud asjade leidla Ahti Asmann: kiirustatud rohepööre on ohtlik (2) Erkki Bahovski: transatlantilise ühtsuse naasmine? Kristina Kallas: haridusministri portfelli raskus (1) Fookus TERVISHOID ⟩ Helen Hääl: miks perelepitus ei sobi pikaajalise vägivalla ohvrile? (1) TERVISHOID ⟩ Kadri Tammepuu: lepitus, mis ei lepita TERVISHOID ⟩ Jako Salla: vägivallaterroriga leppimist olla ei saa TERVISHOID ⟩ Margo Orupõld: ebavõrdses seisus endise paari kokkuviimine traumeerib nõrgemat osapoolt Kultuur Kultuuri lühiuudised Särava Kaljo Põllu tumedad vaimud seintel Kontseptuaalseks metal-albumiks vormitud inimliku ohverduse müüt PÖFF. «Tsoi» solvab mälestust Tsoist PÖFF. Eestlane päästab indiaanlaste keelt PÖFF. See vägistamine ei jäänud vaid magamistuppa Sport Jalgpalli murelaps, millega võib kaasneda surmav haigus Jalgpallifännid said rõõmusõnumi, mis mõjub klubiomanike rahakotile halvasti Karjääri lõpetanud Leok jääb ootama lahkumisetendust Tartu Urmas Klaas: Tartu areneb ka kriisi ajal Eili Arula: musta reede hullutav mull Jõulupuu jõudis eile Raekoja platsile Tartu lühiuudised Tolstoi tänava jalgtee kattus ehitusjääkidega Lilleärid sulgevad viiruse tõttu poode Tantsijad harjutavad hajutatult ja koorid maskis Mitme linnaosa laternad saavad peagi uue ilme Hiidlanna tõi tartlastele näha sügisvärvides kodusaart Kuri jääb karistamata Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tootja lubab, et Tartu bussitablood saavad paari nädalaga korda

2 min lugemist
Bussitablood paigaldati kuue aasta eest. FOTO: Margus Ansu

Ehkki rahvasuus võllapuudeks hüütavate Tartu bussipeatuste elektrooniliste infoviitade töös on viimasel ajal esinenud tõsiseid tõrkeid, nimetab need tootnud Volta Lumeni peainsener ja tegevjuht Madis Reivik solvavaks mõtet, et tablood on prügi, mis tuleb asendada.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Esmaspäeval käis ta välja lubaduse, et nädala-paari jooksul saavad probleemid ületatud. Samal päeval oli Tartu Postimees kirjutanud, et Tartu linn valmistub hankeks, et leida kedagi, kes pisut üle kuue aasta vanad bussiinfotablood korralikult tööle paneks või sootuks uutega asendaks. Selles uudises väitsid linna esindajad, et Volta Lumeni suhtes on neil lootus kadunud. Ettevõte jäi aga kommentaarideks kättesaamatuks.

Reivik vaidleb nüüd linnale vastu. Tema veendumuse kohaselt pole vigast infot näitavate tabloode põhihäda seadmete uuendamises, vaid tarkvara uuendamises pärast seda, kui muutus infoteenuse pakkuja: varem tegeles sellega G4S, nüüd aga Ridango.

24.11.2020 25.11.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto