Sisukord
Maa Elu
Postimees
10.10.2019
Eesti Kingo: kojukande hinnatõusu on põhjustanud ka väljaanded ise (6) Jaan Toots kangutab Tartus abilinnapäid (3) Vanglabändi liikmed: me oleme diibi vaibi​ peal Majandus Brexit võib minna ettevõtjale kalliks maksma Soomlased tulevad taas Välismaa Keemia nobelistid tegid võimalikuks juhtmevaba elu Türgi rünnak tabas tsiviilisikuid (1) Ratas nägi uuenevat Afganistani ja kuulis Panjshayri Lõvist (3) Arvamus Juhtkiri: maainimesed – kaotajad (3) Berit Nuka: kurdidel pole muid sõpru peale mägede (3) Alo Savi: maailmalõpupaanika eksamite pärast (7) Rando Maisvee: kas ministrit võib kutsuda idioodiks? (6) Hans Väre: maal elamine on endiselt karistatav (13) Meie Eesti Maarika Kurrikoff: tervishoid ja hoolekanne peavad jõud ühendama Gerli Aavik: puutekoht arstikabineti ja koduhoolduse vahel Kultuur Näitus, mis muudab kõike ja kõiki Lõplik jõudmine lõputusse juulisse (1) Sport PM Minskis. Nullipoistel on palju võita, aga ka kaotada Reis Kaalusekeldused mägiriigis: kas eksib vedrukaal või digikaal? Maa Elu Nädala mõte: teistel paistab alati parem Meepäevade hitt-toode on kanarbikumesi Kuhu kaob põllumeeste sinine kütus? (2) Kevadkülmad jätsid õunaaastale oma märgi Kehtnas näidati künnikunsti Hollandi põllumees uuendusi eriti ei armasta Astelpajukasvatajad on sunnitud saagilanguse tõttu pingutama Turismitalu pimemajja minnakse end välja magama Uus rekord: sügise varajasim esimene lumi Rohelised tomatid sobivad hapendamiseks Läänemaa viljapuuaias kasvab peaaegu tuhat viljapuud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Meepäevade hitt-toode on kanarbikumesi

1 min lugemist
Meepäevadelt leiab meetootjaid üle Eesti. FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Nädalavahetusel toimuvad juba 16. aastat järjest Eesti mee päevad, kus pakutakse mitmesuguse maitsega mett kogu vabariigist.

„Hitt-toode on ikka ja alati kanarbikumesi, samuti maitsestatud meed: näiteks taruvaiguga, ingveriga, piparmündiga, astelpajuga,” ütles Eesti Meetootjate Ühenduse liige ja ürituse korraldaja Maarika Puusepp.

Üritusel osaleb 17 ühenduse liiget, kes on ise tootjad ja turustajad ning on kantud VTA ja PRIA registritesse. Lisaks tutvustatakse sel korral ravimtaimi, külastajad saavad nõu salvide valmistamise ja kasutamise kohta.

Varasematel aastatel on meepäevi külastanud keskmiselt 4000 inimest, ka tänavu ootavad korraldajad Tallinna Lillepaviljoni rohkelt külalisi.

Seotud lood
09.10.2019 11.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto