Sisukord
Arter
Tänane leht
12.10.2019
Eesti Kaljulaid valib kahe erakonna vahel (62) Tallinna parkimiskorda ootavad muutused (4) Konservimeister võttis nahaalsed salakütid vahele (12) Majandus H&M on saanud uue hingamise (2) Tallinna Kaubamajas majanduse jahtumist ei paista Välismaa Etioopia peaministrit tunnustati Ida-Aafrika rahukursile suunamise eest Soome tööhõiveplaan eeldab suuremat sisserännet (1) Väidetav raketirünnak Iraani tankerile kruvib pingeid KOHALIK VAADE. Lõhenenud Itaalia: lõunas ohvrimeelsus ja korruptsioon, põhjas vähe solidaarsust (1) Arvamus Juhtkiri: Aafrika – lähedane ja lähedal (1) Kerttu Kirjanen: õpilane kui hariduse tarbija (22) Trumpi täiesti tavaline nädal (8) Poliitiline kaup (10) Risk viis sihile Kirdi rahvuslik õlg (3) Sport Haua äärel olnud motolegend Stefan Everts tuli Eesti krossipoistele nõu andma Jaanus Kriiski kolumn. Kuninganna on alasti ehk Doha võimas kaja Pilk näruse punkti taha. Kes vastutab, et jalgpallikoondis on ahelais? (3) Merendus Avamere kala takerdub keskkonnanõuetesse AK Kadri Tael: maaseaduse jäljed Eesti maastikus ja asustuspildis Karin Visnapuu & Marju Luts-Sootak: maareform oli otsustava tähendusega ettevõtmine (4) Tallinn 800: nõela mullakuhjast EKI keelekool: selgeid sõnumeid pole kunagi liiga palju Jaak Prozes: kui mu keel kaob... (10) Londonist New Yorki, mürast biitideni, püherdab nagu koer Nädala plaat: Nick Cave’i murtud südamete klubi paradiis Aja auk. Džässtrummar Mesikäpp: Mikromaailma sõnumid. Komandeering antimaailma Mesikäpp: Ümberkorraldused meediamaastikul Arter Lauri Leesi: Nii nagu hea hariduse, saab ka kõik muu elus ainult pingutades (27) Kui seda rehepeksu poleks olnud Idufirma Räniorus: õhtusöök kodutute supiköögis, metsikud peod ja hullult tööd (1) Ärge arvake, et võõrsil on kerge alustada! Isiksused, kamp või meeskond? (1) Filmiarvustus: Mõrvar sinus eneses (1) Parim aeg kõrvitsasupiks: rahvusooperi peakokk Kalvi Sedrik paneb sinna ka kana ja seeni Jutuajamine pirtsakast vanaprouast lapsepõlvekoduga Sõiduproov: moevaist ei vea Mazdat alt. Tõestuseks kas või see uus linnadžiip Mazda uus mootor: põleb, aga teistmoodi Mäekristallist arvutikiibini (1) Kuidas vale riietus võib eduvõimalused kihva keerata (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sõiduproov: moevaist ei vea Mazdat alt. Tõestuseks kas või see uus linnadžiip

2 min lugemist
Peipsi-äärne tee Nina tuletorni juurest Varnjasse on üks Eesti ilusamaid. See tee on autoga jalutamiseks, ringi vaatamiseks ja tšillimiseks. Sibulaid veel saab. FOTO: Esta Tatrik

Mazda näitab taas, et moevaist ei vea neid alt. Sümpaatne sõiduk CX-30, mida ootab halastamatu võitlus lugematute konkurentidega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sellest autost loodab Mazda Euroopas müügihitti. CX-30 tehti täitma tühja kohta linnadžiipide mudelirivis, kus ühel pool on üsna väike CX-3 ja teisel pool suurem CX-5. Kuid miks selline nimi, kui loogiline olnuks CX-4?

Jaapanit ja Hiinat hästi tundvad inimesed ütlevad esimese hooga, et arvu neli peetakse seal halvaks endeks. Hullemal juhul kaasnevat sellega õnnetused ning ähvardavat surm. Jaapanis ja Hiinas, aga ka Lõuna-Koreas ja Singapuris leidub hotelle, kus arvumaagia tõttu jäetakse numeratsioonist välja 4. ja 14. korrus. Seega tundub loogiline, et CX-4 ei sobi?

Siiski mitte. Tegelik põhjus on

11.10.2019 14.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto