Sisukord
Tallinn Fashion Week 2019
Tänane leht
12.10.2019
Eesti Kaljulaid valib kahe erakonna vahel (62) Tallinna parkimiskorda ootavad muutused (4) Konservimeister võttis nahaalsed salakütid vahele (12) Majandus H&M on saanud uue hingamise (2) Tallinna Kaubamajas majanduse jahtumist ei paista Välismaa Etioopia peaministrit tunnustati Ida-Aafrika rahukursile suunamise eest Soome tööhõiveplaan eeldab suuremat sisserännet (1) Väidetav raketirünnak Iraani tankerile kruvib pingeid KOHALIK VAADE. Lõhenenud Itaalia: lõunas ohvrimeelsus ja korruptsioon, põhjas vähe solidaarsust (1) Arvamus Juhtkiri: Aafrika – lähedane ja lähedal (1) Kerttu Kirjanen: õpilane kui hariduse tarbija (22) Trumpi täiesti tavaline nädal (8) Poliitiline kaup (10) Risk viis sihile Kirdi rahvuslik õlg (3) Sport Haua äärel olnud motolegend Stefan Everts tuli Eesti krossipoistele nõu andma Jaanus Kriiski kolumn. Kuninganna on alasti ehk Doha võimas kaja Pilk näruse punkti taha. Kes vastutab, et jalgpallikoondis on ahelais? (3) Merendus Avamere kala takerdub keskkonnanõuetesse AK Kadri Tael: maaseaduse jäljed Eesti maastikus ja asustuspildis Karin Visnapuu & Marju Luts-Sootak: maareform oli otsustava tähendusega ettevõtmine (4) Tallinn 800: nõela mullakuhjast EKI keelekool: selgeid sõnumeid pole kunagi liiga palju Jaak Prozes: kui mu keel kaob... (10) Londonist New Yorki, mürast biitideni, püherdab nagu koer Nädala plaat: Nick Cave’i murtud südamete klubi paradiis Aja auk. Džässtrummar Mesikäpp: Mikromaailma sõnumid. Komandeering antimaailma Mesikäpp: Ümberkorraldused meediamaastikul Arter Lauri Leesi: Nii nagu hea hariduse, saab ka kõik muu elus ainult pingutades (27) Kui seda rehepeksu poleks olnud Idufirma Räniorus: õhtusöök kodutute supiköögis, metsikud peod ja hullult tööd (1) Ärge arvake, et võõrsil on kerge alustada! Isiksused, kamp või meeskond? (1) Filmiarvustus: Mõrvar sinus eneses (1) Parim aeg kõrvitsasupiks: rahvusooperi peakokk Kalvi Sedrik paneb sinna ka kana ja seeni Jutuajamine pirtsakast vanaprouast lapsepõlvekoduga Sõiduproov: moevaist ei vea Mazdat alt. Tõestuseks kas või see uus linnadžiip Mazda uus mootor: põleb, aga teistmoodi Mäekristallist arvutikiibini (1) Kuidas vale riietus võib eduvõimalused kihva keerata (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuidas vale riietus võib eduvõimalused kihva keerata

4 min lugemist
Eve Hanson. Hõbenõela nominent FOTO: Krõõt Tarkmeel/Krõõt Tarkmeel Photography

Rõivad – need on relvad! Kui stiili enda kasuks tööle paned, aitab see karjäärile kaasa. Või piinad end seniajani mõttega, miks ometi nii võimekas, toimekas ja usin töötaja nagu sina veel ametikõrgendust saanud pole? Võimalik, et panid valede stiilivalikutega ise endale jala ette!

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kuldaväärt nõu annavad Eesti moe parimatest parimad, Kuldnõelale ja Hõbenõelale nomineeritud tipptegijad. Samuti avaldame kaks väga levinud viga, mida tehes naised ja mehed ise oma eduvõimalused nullivad.

Naistele: panustad liiga palju oma võludele. Teisisõnu – sarm on trump, kuid elegantsemalt mõjub ja edule kaasa aitab see, kui hoiad selle sordiini all. Pole vaja välja panna kogu naiselikku arsenali, kaunist figuuri ja kõike muud, piisab viitest.

Töösituatsioonis maksimaalselt veetlev olla – see on tohutu ahvatlus, sest tähelepanu meelitab. Ja tööpäevad on toredamad. Ning abikäed meeskolleegidelt kiiremad sirutuma. Ent kui teemaks tuleb edutamine, võetakse kahjuks haruharva kaalumisele see kõige atraktiivsem eksemplar kontoris. Isegi kui oled võimetelt rivaalist peajagu üle. Alati on võimukaid naisi, kes võludega manipuleerija maha hääletavad. Mehed, kes võiksid toetuseks häält teha, ei tee seda otsustaval hetkel samuti, sest kardavad tegelikult liiga atraktiivseid naisi.

Meestele: panustad liiga vähe oma võludele. Paljusid suurepäraste oskustega mehi kammitseb tänaseni valehäbi ja nad ei julge oma välimuse eest hoolitseda. Kuid juht peab välja nägema nagu võitja – olgu stiilisuund milline tahes, sellest peab õhkuma lugupidamist iseenda suhtes. Ainult siis usutakse, et tunned sama ka partnerite ja ametirolli vastu.

Kui meeshing õige pisut viitsib, mõne sobiva värvi või stiilse detailigi lisab, teenib ta kohe naiskolleegide tunnustuse, ja imelugu küll, vahel pole enamat vajagi, et uksed avanema hakkaksid ja edu vähema vaevaga kätte tuleks. Nüüdisaja võrdõiguslikus maailmas ei käsi keegi meestel jätta kasutamata sellist tugevat trumpi, nagu on positiivne esmamulje.

Kossaka välimusega härra võib samuti tippu jõuda, kui tal on seesmine sära, kuid enese tõestamine võtab ebaõiglaselt rohkem aega ja vaeva. Stiilne olla on oluliselt lihtsam. Kuid sama suur ja särav möödalask on see, kui mees kuldsest keskteest üle kihutab ja kehkenpüksiks kehastub. Varjamatult ennast imetlev ja sisu asemel välimusega tegelev härra ei raja endale teed edule ei äris, poliitikas ega üheski teises sfääris.

Vali TFW publikulemmik!

Mine sobranna.postimees.ee ja muuda moeajalugu!

11.10.2019 14.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto