Sisukord
Sport
Postimees
12.10.2019
Eesti Kaljulaid valib kahe erakonna vahel (63) Tallinna parkimiskorda ootavad muutused (4) Konservimeister võttis nahaalsed salakütid vahele (12) Majandus H&M on saanud uue hingamise (2) Tallinna Kaubamajas majanduse jahtumist ei paista Välismaa Etioopia peaministrit tunnustati Ida-Aafrika rahukursile suunamise eest Soome tööhõiveplaan eeldab suuremat sisserännet (1) Väidetav raketirünnak Iraani tankerile kruvib pingeid KOHALIK VAADE. Lõhenenud Itaalia: lõunas ohvrimeelsus ja korruptsioon, põhjas vähe solidaarsust (1) Arvamus Juhtkiri: Aafrika – lähedane ja lähedal (1) Kerttu Kirjanen: õpilane kui hariduse tarbija (22) Trumpi täiesti tavaline nädal (8) Poliitiline kaup (10) Risk viis sihile Kirdi rahvuslik õlg (3) Sport Haua äärel olnud motolegend Stefan Everts tuli Eesti krossipoistele nõu andma Jaanus Kriiski kolumn. Kuninganna on alasti ehk Doha võimas kaja Pilk näruse punkti taha. Kes vastutab, et jalgpallikoondis on ahelais? (3) Merendus Avamere kala takerdub keskkonnanõuetesse AK Kadri Tael: maaseaduse jäljed Eesti maastikus ja asustuspildis Karin Visnapuu & Marju Luts-Sootak: maareform oli otsustava tähendusega ettevõtmine (4) Tallinn 800: nõela mullakuhjast EKI keelekool: selgeid sõnumeid pole kunagi liiga palju Jaak Prozes: kui mu keel kaob... (10) Londonist New Yorki, mürast biitideni, püherdab nagu koer Nädala plaat: Nick Cave’i murtud südamete klubi paradiis Aja auk. Džässtrummar Mesikäpp: Mikromaailma sõnumid. Komandeering antimaailma Mesikäpp: Ümberkorraldused meediamaastikul Arter Lauri Leesi: Nii nagu hea hariduse, saab ka kõik muu elus ainult pingutades (26) Kui seda rehepeksu poleks olnud Idufirma Räniorus: õhtusöök kodutute supiköögis, metsikud peod ja hullult tööd (1) Ärge arvake, et võõrsil on kerge alustada! Isiksused, kamp või meeskond? (1) Filmiarvustus: Mõrvar sinus eneses (1) Parim aeg kõrvitsasupiks: rahvusooperi peakokk Kalvi Sedrik paneb sinna ka kana ja seeni Jutuajamine pirtsakast vanaprouast lapsepõlvekoduga Sõiduproov: moevaist ei vea Mazdat alt. Tõestuseks kas või see uus linnadžiip Mazda uus mootor: põleb, aga teistmoodi Mäekristallist arvutikiibini (1) Kuidas vale riietus võib eduvõimalused kihva keerata (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pilk näruse punkti taha. Kes vastutab, et jalgpallikoondis on ahelais?

4 min lugemist
Mitte ainult mängudes Saksamaa ja Hollandiga, vaid ka Valgevene vastu käis mäng rohkem Eesti kui vastaste värava all. Pildil hetk neljapäevasest kohtumisest Minskis, palli peremeheks jääb Eesti vv Sergei Lepmets. FOTO: Eero Vabamägi

Põhja-Iirimaaga 0:2 ja 1:2. Saksamaal 0:8. Valgevenega 1:2. Hollandiga 0:4. Ja nüüd, 0:0 Valgevenes, viimaks ometi – aasta esimene punkt! Ees ootavad mängud Saksamaa ja Hollandiga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Muidugi on hea meel. Täna on valdav emotsioon kahjuks rõõm teenitud punktist. Kahjuks ütlen sellepärast, et olen piisavalt ambitsioonikas. Tegelikult ei tohiks Eesti koondise peatreener olla selle punkti üle üliõnnelik. Aga täna küll tuleb olla. Selle nulli vältimine oli meile vaimselt väga tähtis. Kutid panevad ju maksimumi mängu, kõik jooksevad end kaltsuks.»

Nii ütles juunis Martin Reimilt koondisejuhi marssalikepikese saanud Karel Voolaid pärast EM-valiksarja esimest punkti. Tema – ja sugugi mitte ainult tema – olekust kumas varjamatut kergendust.

11.10.2019 14.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto