Sisukord
Meie Eesti
Postimees
15.10.2019
Eesti Eesti Pank hoiatas pensionireformi tagajärgede eest (43) Seeder: Eesti Pank räägib vanu jutupunkte, aga pakub vähe uut (1) Riigikaitsekomisjon lubaks ajateenijaid õhtuti koju, kuid soovib täpsemat analüüsi Tallinna alkopiirangud: lastega tegelejad poolt, ettevõtjad vastu (5) Meediaettevõtted tahavad lehtede kojukande päästmiseks ühisfirmat (1) Majandus Biosegadus ajab tanklaketid nugade peale (13) Seli laiendab Tallinnas haaret (1) Nobeli majanduspreemia läks teist korda ajaloos naisele Välismaa Orbán kaotas pealinnas võimu KOHALIK VAADE. Kataloonia iseseisvuspüüdlused jätkavad Hispaania lõhestamist (13) Poola võimupartei kasvatas oma ülekaalu Meeleheide ajas kurdid al-Assadi rüppe (7) Arvamus Juhtkiri: süvariik mässab. Või siis mitte (28) Taaniel Raudsepp: Eestile ei ole vaja veel üht kulukat riigiteatrit (12) Kalev Stoicescu: kas Putini usaldusväärne liitlane on tema järglane presidendiametis? (10) Vahur Kersna: listeeriaskandaal ellujäänu mätta otsast (35) Meie Eesti Kerli Onno: Zapad 2017 ja kolme Balti riigi erinevad sõnumid (2) Erkki Koort: võitlus ei toimu meie peades Kultuur Joonas ilma komandeeringuta EMTA suures saalis «Siil udus» poleks saanud digitaalselt sündida Lil-tüübid Hollywoodis: magamistoa-träpp möllas klassiõhtul Ökolavastus haukuvast vigurvändast Sport Saksa masinavärk uputas Eesti ka ühe hammasrattata Loskutov: meeste maratoni keskmine tase on tõusnud Tervis Isoleerimine tööelust vallandas eestlannal skisofreenia Tallinn Tallinna alkopiirangud: lastega tegelejad poolt, ettevõtjad vastu (5) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erkki Koort: võitlus ei toimu meie peades

3 min lugemist
  • Ei maksa eeldada, et teadmine meie unikaalsusest on maailmale selge.
  • Balti riigid peaksid oma tegevust enam koordineerima.
  • Kolm riiki oleksid ühiselt tugevama häälega nii Brüsselis kui ka New Yorgis.
Meie Eesti toimetaja Erkki Koort. FOTO: Konstantin Sednev

Eesti on olnud aastaid lääne ajakirjanduse silmis pigem positiivse kuvandiga ning selle taga peitub meie inimeste hea esitlemisoskus, kuid eelkõige on tähtis, et oleks ka, mida esitleda. Olgu selleks siis e-edu või Venemaa Zapadi ohud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Igaüks näeb asju oma mätta otsast» on käibeväljend, mis peab paika nii üksikisikute, organisatsioonide kui ka riikide puhul. Kuidas näeme end meie ja kuidas näevad meid teised. Kas kõik teavad meie rõõme ja muresid? Ei tea, sest ka meie ei tea teiste inimeste ja riikide rõõme ning muresid.

14.10.2019 16.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto