Sisukord
Sport
Postimees
17.10.2019
Eesti Keskerakond põrgatab Tartu võimukriisi kahe linna vahel (4) Loata hundi küttinud jahimehed läksid kohtusse Muinsuskaitse päästab maailma suurimat gobelääni (1) Viimased sangarid: särgitootja Sangar koondamislugu õmbleja pilgu läbi (2) Majandus Riigifirma läheb üle lahe monopoli lõhkuma (2) Välismaa Sõltumatust toetavate katalaanide raev hõõgub tuliselt (13) Brüsselis on tärganud brittide leppega ärasaatmise lootus Arvamus Juhtkiri: järjest tugevam okas (3) Karl-Eduard Salumäe: stopper, stend ja pisarad (8) Sven Sakkov: 280 saatuslikku tähemärki ehk Trump, Türgi ja NATO, Euroopa Liidust rääkimata (27) Rait Maruste: presidendivalimiste kord vajab mitut parandust (4) Mart Raudsaar: häälekas alistumine (2) Meie Eesti Triin Habicht: ülekaalu kõrge hind (2) Lennert Veerman: rasvumine on turutõrge, mille kõrvaldamiseks ei piisa isiklikust vastutusest (11) Haidi Kanamäe ja Alice Haav: Eesti laste kaalutõus ei rauge Kultuur Kuidas tuua lavale inimene, keda ei määratle surmahirm? Endaks jääda või endaks saada? Nädalalõpp toob Tallinna elektroonilist ilu ja valu Sport Põlvkondade Unistus viis Soome ühe jalaga finaalturniirile Kambavaimu igatsev Kilp jätkab võitlust (3) Tallinn Muinsuskaitse päästab maailma suurimat gobelääni (1) Reis Berliin mäletab müüri ja pisaraid Maa Elu Jõhkrad rongad nopivad Tartumaal lambaid Eesti kliimaneutraalseks: riik hakkab peagi läbi rääkima (1) Nädala mõte: mis muutub meie elus (1) Nädala foto: pimedus ei takista töötegemist Piimaühistu juht: põllumajandustoetused Euroopa Liidus tuleks kaotada (13) Korviga metsa: Seeneaeg kestab veel Kuidas maamaja ostmiseks laenu saada Tähelepanu: algas teine suvilavarguste hooaeg Ilmajutt: kõrgrõhkkond ja inversioon Salvei aitab saja haiguse vastu Magnooliad kaunistavad sügisel aeda Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kambavaimu igatsev Kilp jätkab võitlust

2 min lugemist
Marko Kilp FOTO: Tairo Lutter/Scanpix

«Vahel ikka mõtlen sellele, mis eelmisel hooajal toimus, aga väga harva. Uus hooaeg juba peaaegu käib, mis seal ikka tagasi mõelda. Pigem mõtlen sellele, mida ise mullu valesti tegin,» ütles 25-aastane murdmaasuusataja Marko Kilp, kes alustab novembris seitsmendat hooaega MK-sarjas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kilbil on plaan tulevaks hooajaks paberil paigas, ent üksjagu võib veel hooaja käigus muutuda. Ta kavatseb võistelda Rukal (29. nov – 1. dets), Davosis (14.–15. dets) ning Planicas (21.–22. dets). Tegelikult on Kilbil paigas ka jõuludejärgne plaan, kuid selles on üksjagu muutujaid.

«Kui tervis, rahaline pool ja sportlik vorm lubavad, siis tahaks täiega ka aasta teise poole kaasa teha. Kui kuskilt jääb midagi puudu, pole mõtet maailmakarikalt kehva emotsiooni koguda,» rääkis Kilp.

Eelmise ja tänavuse hooaja ettevalmistust võrdleb Kilp kui ööd ja päeva. «Treeningupartnerid tuleb ise otsida, logistika tuleb ise paika panna, kulud tuleb ise katta. Eesti sportlasi, kes MK-l võistelda tahaks, on, kuid tiimi kui sellist mitte. Kambavaim puudub,» loetles Kilp tagajärgi, mille põhjustas dopinguskandaal Eesti suusatamisele.

Suusaliidu panusele Kilbil loota pole, sest alaliit on

16.10.2019 18.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto