Sisukord
AK
Tänane leht
19.10.2019
Eesti Üksikute maa: Eestis valitsevad üheliikmelised leibkonnad (29) Tallinn keelab tänaval lehepuhuri kasutamise (20) Lasteaedu kummitab nõuka-vaim (34) MyFitnessis kutsetunnistus ühel treeneril seitsmest (3) Majandus Buffetti pikaajalisel investoril sai mõõt täis (1) Välismaa Ratas saatis Zajevile öise kahetsussõnumi Briti parlament annab hinnangu Johnsoni müügimehetööle Belgia vaeb uuesti Puigdemonti väljaandmist Hispaaniale Arvamus Kolmanda hooaja kangelane Sultani sõjakavalus (1) Võitlus tuuleveskitega Hull tempo (1) Juhtkiri: väärtuste kokkupõrge (5) Peeter Helme: lugemine polegi alati lugemine (3) Sport Jaapani teletäht: ootan, et Barutost saaks Eesti president (2) Heiki Tuule kolumn. Absoluutne tõde on alati kokkuleppeline Liverpoolil ajalooline võimalus Mida suudavad NBAs duod James-Davis ja Doncic-Porzingis? Kliima Inimese ajastu tähendab vastutust Merendus USA ja ELi kaubandussõda moonutab luksuspaatide hindu AK Tallinn 800: tervitustega Tallinnast EKI keelekool: keel on teema Filmikunst kui maaelu sariahistaja ja väljasuretaja Aja auk: kirjanduse viimane patriarh Nädala plaat: Pixiese elurõõmsalt söövitav dünaamiline müra Mesikäpp: komandeering Nirvaanasse Ajaloo varasalvest: võlukristall Mesikäpp: ümberkorraldused meediamaastikul (juba jälle) Mesikäpa naljanurk Arter Tanel Veenre: «Inimsuhetes ei ole otseteid!» Avameelne lugu Kuldnõela võitja, kaksikute isa ja hullu geeniusega Meie venelaste edulood Tööpakkumine, millest keelduda «Pead enne minekut mõtlema, et võid surma saada!» (1) Keskealiste katk - põlvehäda, mis ei parane (1) Magusanostalgia: küpseta śarlotti, kunagist kodude magusahitti Minna või mitte minna, selles on küsimus Punnsilm sai musta numbri Stiilisoovitus: konjak sobib nii sees- kui välispidiseks teraapiaks! Lisatud 6 videot (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mesikäpp: komandeering Nirvaanasse

3 min lugemist
Ravitoimega pilt. Lõika välja ja kleebi seinale. FOTO: Mesikäpp

Minu eelmise nädala reportaaž antimaailma eluolust osutus lugejate seas erakordselt populaarseks. Ajalehte osteti rekordarv numbreid. Mind kutsuti kõikjale töökollektiividesse reisimuljeid rääkima ja näitama antimaailmast toodud üliharuldasi antiaine tükikesi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sellistel kohtumistel kerkis aga esile uus lugejaid huvitav teema, nimelt Nirvaana. Nirvaana kohta esineb väga palju legende ja väga vähe tõtt. Paljud arvavad, et see on igav laiskade paksude meeste maa, kus vahitakse päevad läbi naba. Sellist imagot on suuresti loonud suveniirid, mis kujutavad narkouimas paksu meest. Mõned reisibürood aga reklaamivad Nirvaanat nagu mingit õnnemaad, kus on mõnus päevad läbi muretult vedeleda ja lulli lüüa.

Tõsise uuriva ajakirjanduse jaoks on Nirvaana alati olnud üks paras pähkel. Usaldusväärset infot on umbes sama raske saada kui Süüriast või Jeemenist. Nirvaanasse läinud ajakirjanikud lülitavad mobiili välja ega vasta kirjadele. Nirvaanast ei tule ka ajalehti ega toodeta seal teleseriaale nagu Mehhikos või Türgis.

18.10.2019 21.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto