Sisukord
AK
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist (1) «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (5) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (3) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (12) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (3) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (3) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (29) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (2) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (4) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne (3) Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades (1) Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte (2) Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Ajaloo varasalvest: võlukristall

1 min lugemist
Lõigake õnnekristalli pilt välja ja pange omale rahakoti vahele! FOTO: Mesikäpp

Sain linnast ajalehetoimetusest kirja, kus öeldi, et ma katsuks oma kodutalus ringi uurida ja kindlasti vaadata, et äkki on kusagil mingiti sellist vaimset või müstilist asja, nagu ohvrikivi, püha puud, allikat või ruunikirja kusagilt leida.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

See oli minu arust väga tore mõte! Võtsin kohe kätte ja läksin uurimisretkele. Ja ennäe imet, nii kui ma aidas ühe vana kapi sahtli lahti tõmbasin, leidsingi sealt ühe vana ja imepärase asja.

Tuli meelde, kuidas väikese poisina koos vanaisa ja tädiga Abja laadal käisin. See oli päris ammu, vist kusagil 1990. aastate alguses! Seal laadal oli üks suur ja uhke telk, kus sees tegutses ennustajamutt. Ennustajamutt käis meile peale nagu uni, et me laseksime tal tulevikku ette kuulutada, aga kuna see oli kole kallis teenus, siis tädi ei raatsind maksta. Lõpuks kui ennustajamutt ka ei viitsind enam meiega jännata, siis ta võttis ühe sellise värvilise kivi, ütles, et peaksime kindlasti õnnekristalli ostma, kui tahame eluga pääseda.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto