Sisukord
AK
Tänane leht
19.10.2019
Eesti Üksikute maa: Eestis valitsevad üheliikmelised leibkonnad (29) Tallinn keelab tänaval lehepuhuri kasutamise (20) Lasteaedu kummitab nõuka-vaim (34) MyFitnessis kutsetunnistus ühel treeneril seitsmest (3) Majandus Buffetti pikaajalisel investoril sai mõõt täis (1) Välismaa Ratas saatis Zajevile öise kahetsussõnumi Briti parlament annab hinnangu Johnsoni müügimehetööle Belgia vaeb uuesti Puigdemonti väljaandmist Hispaaniale Arvamus Kolmanda hooaja kangelane Sultani sõjakavalus (1) Võitlus tuuleveskitega Hull tempo (1) Juhtkiri: väärtuste kokkupõrge (5) Peeter Helme: lugemine polegi alati lugemine (3) Sport Jaapani teletäht: ootan, et Barutost saaks Eesti president (2) Heiki Tuule kolumn. Absoluutne tõde on alati kokkuleppeline Liverpoolil ajalooline võimalus Mida suudavad NBAs duod James-Davis ja Doncic-Porzingis? Kliima Inimese ajastu tähendab vastutust Merendus USA ja ELi kaubandussõda moonutab luksuspaatide hindu AK Tallinn 800: tervitustega Tallinnast EKI keelekool: keel on teema Filmikunst kui maaelu sariahistaja ja väljasuretaja Aja auk: kirjanduse viimane patriarh Nädala plaat: Pixiese elurõõmsalt söövitav dünaamiline müra Mesikäpp: komandeering Nirvaanasse Ajaloo varasalvest: võlukristall Mesikäpp: ümberkorraldused meediamaastikul (juba jälle) Mesikäpa naljanurk Arter Tanel Veenre: «Inimsuhetes ei ole otseteid!» Avameelne lugu Kuldnõela võitja, kaksikute isa ja hullu geeniusega Meie venelaste edulood Tööpakkumine, millest keelduda «Pead enne minekut mõtlema, et võid surma saada!» (1) Keskealiste katk - põlvehäda, mis ei parane (1) Magusanostalgia: küpseta śarlotti, kunagist kodude magusahitti Minna või mitte minna, selles on küsimus Punnsilm sai musta numbri Stiilisoovitus: konjak sobib nii sees- kui välispidiseks teraapiaks! Lisatud 6 videot (2) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ajaloo varasalvest: võlukristall

1 min lugemist
Lõigake õnnekristalli pilt välja ja pange omale rahakoti vahele! FOTO: Mesikäpp

Sain linnast ajalehetoimetusest kirja, kus öeldi, et ma katsuks oma kodutalus ringi uurida ja kindlasti vaadata, et äkki on kusagil mingiti sellist vaimset või müstilist asja, nagu ohvrikivi, püha puud, allikat või ruunikirja kusagilt leida.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

See oli minu arust väga tore mõte! Võtsin kohe kätte ja läksin uurimisretkele. Ja ennäe imet, nii kui ma aidas ühe vana kapi sahtli lahti tõmbasin, leidsingi sealt ühe vana ja imepärase asja.

Tuli meelde, kuidas väikese poisina koos vanaisa ja tädiga Abja laadal käisin. See oli päris ammu, vist kusagil 1990. aastate alguses! Seal laadal oli üks suur ja uhke telk, kus sees tegutses ennustajamutt. Ennustajamutt käis meile peale nagu uni, et me laseksime tal tulevikku ette kuulutada, aga kuna see oli kole kallis teenus, siis tädi ei raatsind maksta. Lõpuks kui ennustajamutt ka ei viitsind enam meiega jännata, siis ta võttis ühe sellise värvilise kivi, ütles, et peaksime kindlasti õnnekristalli ostma, kui tahame eluga pääseda.

18.10.2019 21.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto