Sisukord
Videod
Postimees
26.05.2020
Maasikakasvatajad paljastavad tööjõu leidmise tegeliku takistuse (42) Eesti Koroonaäpp võib valmida jaanipäevaks Eesti laeva meeskonnal avastati koroonaviirus Eesti lühiuudised Vabaerakond ja Elurikkuse Erakond panevad valimisteks seljad kokku Saatuslikud tunnid, mis nõudsid Leito elu Fotojahi saak: kohevast karust uhkes kuues lutikateni Majandus Põhimõtteline vaidlus võib kaasa tuua ajaloolise pöörde (1) Majanduse lühiuudised Eesti lennunduses algas koondamine (1) Välismaa Kohalik vaade ⟩ Kriis kütab pingeid Hispaania ühiskonnas ja poliitikas KOMMENTAAR. «Detailide pärast muretseme homme»-kõnelused kulgevad vanal kursil Ühendriigid hoiatasid Hiinat sanktsioonidega Moskvas suri «Hitleri alligaator» Karantiiniaja kitsikus muudab näljased linnarotid agressiivseks (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: üks hoop, kaks kärbest Martin Kutti: piirangud lihtrahvale (3) Edward Lucas: Praha asub Viinist läänes Akadeemikud: sammud elamist vääriva tuleviku poole Urmo Saareoja: autoüritused tulid vahepeatusena Tõlkes leitud Eesti: kas Eestis leiab tee inglise keeles? Kultuur Arvustus ⟩ Vabadus on orjus (10) Arvustus ⟩ Armastus ülemate vastu (3) Sport Tõnistet häirib asjaolu, et Sõõrumaa keskendub rahale (1) Euroliiga hooaeg on ametlikult läbi Tervis Psühholoog: suurim psühholoogiline katsumus on lähitulevikus kardetavasti majanduslangus Tervise lühiuudised Tallinn Naissaarele ja Aegnale hakkab sõitma uus laev Tartu Koroonauuringu kolmas nädal annab hinnangu vabamaks muutunud oludele Jalakäijate ohutuse peale tuleks rohkem mõelda Aksel Part: Tartu uus suund Kohus mõistis väidetava rünnaku ohvri valeütluste andmises süüdi (4) Bussiinfosüsteemi tablood olid terve eriolukorra aja remondis Tartu lühiuudised Maasikakasvatajate mure hakkab kajastuma eestimaise marja hinnas (15) Kevadilm meelitas inimesed peenrasse Näitus, mis tekitab hajusaid ja ebamääraseid meeleolusid Kultuuri lühiuudised Meelelahutus Koomiks Sudoku

Homses Arteris: Veenre topeltvõit, edukad eestivenelased ja kaunis kausikook

1 min lugemist

Selle nädala Arteri kaanekangelane on Kuldnõela võitja, ehtekunstnik Tanel Veenre. Esmakordselt Tallinn Fashion Weeki ajaloos võttis üks geenius topeltvõidu ja pani tasku nii Eesti kaalukaima moeauhinna kui ka publikulemmiku tiitli.

Legend Veenrest kui muinasjutumaailmas tegutsevast loojast on lehvinud üle maailma. Kuid kes on inimene selle varjus? Kuidas olla kaksikute isa, äriimpeerimi valitseja ja geeniaalne looja ühes isikus? Kuidas kasvatada väikest taime nii, et see ei murduks?

Tuntud dokumentalist Aljona Suržikova portreteerib tosinat edukat eestivenelast. Arter uurib, millist põhilist sõnumit tahab ta oma filmisarjaga vaatajaile edastada.

Põlvevalu on keskealiste hirm! Iga neljas meie hulgast kannatab selle käes ning kahjuks leidub vigastusi, mis kunagi ise ei parane. Arteri ajakirjanik tegi läbi katsumuste kadalipu meniskioperatsioonist ja paranemiseni ning pani kõik kogetu ausalt ja ilustamata kirja.

Aastatel 2012–2013 Afganistanis viibinud Taavi Liias võitis Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistlusel kolmanda koha raamatuga «Talibani pojad». Selgub, et ajendi toonased mõtted ja kogemused raamatuks kirjutada pakkus üks üürike hetk Tartu tänaval.

Kui igatsete lapse- ja nooruspõlvest tuttavaid maitseid, proovige Eva Pärteli nostalgiaküpsetiste kogumikus ilmunud kaunist kausikooki śarlotti. See juhatab teid õigele retrorajale.

Kõigest sellest ja paljust muustki saate lugeda homsest Arterist.

Seotud lood
25.05.2020 26.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto