Sisukord
AK
Postimees
26.10.2019
Eesti Järviku nõunik listeeriast: polnud ametlikku dokumenti (12) Rahandusminister Martin Helme jagas lava Kremli suuvoodrite ja teiste värvikate radikaalidega (89) NATO miinitõrjujad Eestis: üks miin vales kohas ajaks terve maailma nafta hinna lakke Majandus Poola pöörab pensionireformi tagasi: sambad tuuakse tagasi (15) Nokia must neljapäev Välismaa Postimees Brüsselis: liitlased jätkavad pahameelest hoolimata Türgi kaitsmist Tuul ähvardab California maastikupõlengud veel laastavamaks muuta (2) Armastus türgipärase roa vastu lõhestab Saksamaad (3) Arvamus Kuidas Kingo peaaegu ametisse jäi (23) Harukordne keiser Hullu võmmi seiklused Aeg murdus (16) Patrik Hytönen: ühe okka arvamus (2) Juhtkiri: Eesti ei pea Poolat tegema (65) Sport PM Kataloonias. Probleem, mis võttis Tänakult Sardiinias võidu, röövis Ogier’lt tiitlilootuse Visioon klapib. Aga kas eesmärgid on teostatavad? (1) Merendus Pärnu jahisadama ruumikitsikust leevendaks lahtikäiv sild (1) Teadus Eestlanna kosmiline tähelend AK Tallinn 800: Pariisist Tallinna EKI keelekool: surnuaed meie suus (3) Jelena Skulskaja: ohtrasõnaline vaikus ja sõna saladus (2) Kõik müügiks! Kas kunsti kaubaks muutumine alavääristab üllaid loojaid? (1) Eesti tummfilm hiilgas Itaalias AJA AUK. Superfly Nädala plaat: Uus plaat, kuid mitte see, mida fännid ootasid Mesikäpa meesteleht Arter Isa ja poeg Toompere: Meil kehtib vaikiv kokkulepe, et solvuda ei tohi (1) Tähelepanu, valmis olla, start: algas võidujooks kõrgharitud meestele! (29) Ka surnud kass õpetab maailma mõistma (1) Olematu linna meister lendab tänavale. Tükid taga! (3) VIDEO. Habras eestlanna teeb maailmas ooperirevolutsiooni Maasikavaht merel Eestlanna kosmiline tähelend Moskvasse! Sööma. Põgusaid tähelepanekuid pikalt nädalalõpult Meeleavaldused Kataloonias. Kuidas need Barcelonas tegelikult välja nägid? (1) Kõige kiirem sõiduk maa peal. Testid kiirusrekordi löömiseks käivad! (3) Ärata endas diginohik! Tuhla digikogudes! 5 kõige tähtsamat trendi sügismoes Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nädala plaat: Uus plaat, kuid mitte see, mida fännid ootasid

2 min lugemist
Johnny Jewel FOTO: Promofoto

Chromaticsi seni viimasest albumist „Kill for Love“ on möödas seitse aastat, uut albumit on vahepeal korduvalt lubatud, mõned singlid sellelt isegi üllitatud. Ja korraga ilmuski nüüd uus materjal, täiesti ootamatult ja ilma igasuguse ette hoiatamiseta.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Aga – see ei ole see kauaoodatud „Dear Tommy“, vaid teine teos. „Dear Tommy“ on üks kuulsamaid mitteilmunud albumeid, mille kohta liigub palju internetilegende. Fakt paistab aga olevat see, et bändi liider Johnny Jewel võttis tõepoolest kätte ning hävitas selle valmiskõrvetatud ja -pressitud füüsilise tiraaži ehk 15 000 CDd ja 10 000 vinüülalbumit pärast seda, kui oleks 2015. aastal äärepealt ära uppunud. Surmalähedasest kogemusest ajendatud radikaalse sammu põhjuseks olnud soov püüelda võimaliku täiuslikkuse poole.

Fännid usuvad, et materjal on vahepeal salaja uuesti salvestatud ning võib iga hetk ilmuda. Täiesti võimalik, aga seniks siis Chromaticsi koduse ajavööndi järgi täpselt keskööl ilmunud „Closer To Grey“. See on oma olemuselt Chromatics nagu mullu ja muiste, retrofuturistlik italo-disco essents, mis endiselt struktureerib ja destruktureerib nutikalt ja kompleksivabalt poppi kui sellist.

25.10.2019 28.10.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto