Sisukord
Arvamus
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Jaan Toots lubab Tartu abilinnapeade saaga lahendust 7. novembril

6 min lugemist
Jaan Tootsi valisid keskerakondlased Tartu piir­konna juhiks septembri lõpus. FOTO: Kristjan Teedema

Septembri lõpus Keskerakonna Tartu piirkonna juhiks valitud Jaan Toots on mitu nädalat vaeva näinud erakonnakaaslasest abilinnapea Monica Ranna ametist kangutamisega. Eile antud intervjuus ütles ta, et kõik lahendusvariandid on läbi mõeldud ja vastus küsimusele, mis edasi saab, kõlab tuleva nädala neljapäeval.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Klaariks esmalt ära viimase aja nina peale viskamised, et Jaan Toots keeras Tartus käki kokku ja sõitis siis ise paariks nädalaks Hispaania päikese alla. Mis te Hispaanias teete?

See oli ammu paika pandud sõit. Et valimiskonverentsi tulemused olid sellised, ei olnud toona ette näha. Ma ei ole palgatööl, töö erakonnas on ühiskondlikel alustel. Et asi kuumaks läheb, seda me ette ei näinud. Tundub võib-olla jah imelik, et miks siis ära sõitsid, aga nii see elu on. Asjad juhtuvad vahel siis, kui inimestel on muud plaanid. Telefoni teel olen iga päev mitu tundi nõu pidanud. Olen Hispaanias perega. Laupäeval tulen tagasi, plaanitust varem.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto