Sisukord
Kultuur
Tänane leht
01.11.2019
Eesti Jaaganti poliitikaradar. Sügise suured küpsed dokumendid (10) Kõlvart läks esimese eelarvega kindla peale välja (1) Valetanud Mary Kross pääseb kohtupidamisest (7) Ebaseaduslik ravimivõrgustik õngitseb eestlasi võltsidentiteetide abil (1) Majandus Eesti Energia üle nelja aasta kahjumis (6) Pensionireformi kiiluvees läheb remonti ka III sammas (1) Välismaa KOHALIK VAADE. Euroopa idaserval kestab Putini ja Orbáni romantiline vennastumine (8) USA asekaitseministri sõnul ei unustata Hiina kõrval Vene ohtu Gaasipliidist alanud rongipõlengus hukkus Pakistanis üle 70 inimese Arvamus Juhtkiri: varastatud näod Bretty Sarapuu: vastik homopropaganda Heiki Lill: töötame surmani ja siis veel natuke? (8) Jürgen Ligi: Ratase aina ülehomne meeleparandus (22) Els Heinsalu: pantvangi võttev mugavus (5) Kultuur Oleg Pissarenko: Armastus on elu vundament (1) Skandaal: draamateatris manipuleeritakse Tulevikust tuli tapjarobot. Jälle Sport Miks vahetas Tänak meeskonda? (8) «Eelista eestimaist» Flora moodi. Uues kuues Tartu Tartus toimuva LGBT-arutelu vastane lubas noortekeskuse põlema panna (73) Murdunud puu purustas Luke mõisa uue käsitöökoja katuse Uus põllumajandusmess astub maamessi kandadele Jaan Tõnisson päästis Krista Aru riigikogus paratamatult ligi hiilivast laiskusest ja lodevusest Südamearst Kai Saks: eestlane heidab hinge, keha jääb siia (2) Kolmkümmend aastat tatamil Maljarka tantsijad said rolli Puškini «Mustlastes» Iseloomad näitab iseloomu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Iseloomad näitab iseloomu

1 min lugemist
Ansambli Iseloomad CD «Elu on selline» esikaas. FOTO: Repro

Ansambel Iseloomad tuli esimest korda lagedale aasta tagasi, kui selgusid Eesti Laulu konkursile pääsenud lood. Nende hulgas oli «Kaks miinust», mille see bänd on nüüd pannud esimesele plaadile. CD kuulamisel ilmneb, et ansambel on iseloomu poolest palju elavam ja elulisem sellest, mida võis esimese laialt kuuldud loo järgi arvata.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Nelja tartlasest muusiku CD «Elu on selline» on helivärvingute poolest, kuid ka muidu mitmekesine. Käredam lugu vaheldub mõtlikumaga, mis aga võib omakorda minna lõpu poole kärarikkaks, näiteks «Libedad keeled». Äge on hevikitarri ja muude helide väänlemine laulus «Hulgikrabaja». Närviliselt mõjub «Neuroos», mille sõnad juhivad kuulaja mõttele, et inimene tekitab endale üleliigseid pingeid, kui esitab oma igapäevases elus iga viimase kui pisiasja kohta küsimusi.

Tantsida sobib hästi laulude järgi «Kaks miinust», «Ära tee skandaali» – see on küll irooniliste sõnadega, aga muusikaliselt mõnus! - ja «Nähtamatud trellid». Viimases öeldakse, et paremini elamist segavad nähtamatud trellid inimeses endas. Instrumentaalloo «Parfümeeritud aed» saatel sobib samuti tantsida.

31.10.2019 02.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto