Maheaia uudismaal jäi vabaks vaid üks põllulapp

Ehitustrusti objektiinsener Sigrit Tatter rentis suvel Tartu maheaia kõige värskemale aiamaale peenralapi. Kevadel valmivad aiamaa naabruses esimesed kaks kortermaja, millest ühte on Tatter endale korteri broneereinud. FOTO: Kristjan Teedema

Sel suvel algas Annelinna ja Ihaste vahel tühermaal uue Linnupargi elurajooni esimeste kortermajade ehitus. Elurajooni ehitaja ASi Ehitustrust objektiinsener Sigrit Tatter avastas kohapeal käies, et läheduses asub MTÜ Tartu Maheaed hallatav uus linnaaiamaa, kus iga huviline võib sobiva suurusega peenramaa rentida.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Enne Linnupargi esimeste majade ehituse algust olin juba kindel, et ostan sinna valmivasse majja korteri, ning kui nägin, et siin läheduses on aiamaa, uurisin kohe, kas mul oleks võimalik seal ka peenramaa saada,» rääkis Sigrit Tatter.

Kui alles ehitusjärgus majja broneeris objektiinsener korteri ühena esimestest, siis suve keskel uudismaal aiamaa jaoks enam kuigi palju vabu kohti polnud. Tatter sai 36-ruutmeetrise aialapi, kuhu paneb kevadel püsti väikse kasvuhoone ja teeb maitserohelise peenra.

04.11.2019 06.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto