Sisukord
Arvamus
Postimees
06.11.2019
Eesti Tallinna alkoholipiirang loob eelise kasiinodele (2) Solman: perevägivalda ei õigusta miski Apteegireformi patiseis võib laheneda kolmel viisil Haigekassa ei taha vange oma hingekirja (10) Majandus Kontoriromantika võib maksta töökoha Kodumaised burgeriketid tunnevad kuklas suurte hingust (2) Välismaa Briti armee on õppinud täitma pikki Eesti talveöid (1) KOHALIK VAADE. Kataloonia saab Hispaania valimiste lahingutandriks KOMMENTAAR. Valimised Taiwanil kui identiteediküsimus Arvamus Juhtkiri: kes lööb, ei armasta (3) Aarne Seppel: süüd tunnistav vaikimine (54) Igor Gräzin: Mary Krossi suur süü (47) Erik Aru: täna mängime poliitikat Meie Eesti Aimar Altosaar: eesti rahva ellujäämise nimel Jaak Uibu: lastetusmaksu asemel võiks arutleda tulevikumaksu üle (5) Kultuur Autori surm vs. autori sarm? Emomise talumatu kergus (1) «Ühemehe­show» – kahju, et nii välja kukkus Sport Euroopa mängudel üllatanud kossunaised püüavad olümpiakohta Tartu Tartul avaneb võimalus võõrustada maailma parimaid iluvõimlejaid Jüri Laurson: Eesti pole kriisiolukorraks valmis Võimukriisi lahendamine käib täistuuridel, aga sõnumita Galerii ja video: isad ja lapsed panid fantaasia tööle Ettevõtjad ei tõtta Tartusse energiasäästlikke maju ehitama Eesti Laulu esimesed palad kõlavad taas Emajõelinnas Harju talus särab sadu medaleid Folklorist Marju Kõivupuu: hinge eest tuleb hoolt kanda Ülikooli kohviku uue näituse avas naisakti joonistamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erik Aru: täna mängime poliitikat

2 min lugemist
Erik Aru.  FOTO: SANDER ILVEST/EESTI MEEDIA/SCANPIX

Probleem erakonna liikmemaksu laekumisega algab sellest, kuidas need liikmed on saadud. Paljudelt «liikmetelt» ei saagi midagi küsida, kirjutab majandusajakirjanik Erik Aru. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Üle Tallinna baari Hell Hunt kostis röögatus: «Tšikid, siia!» See leidis aset kunagi, möödunud sajandi lõpul, mil kuulusin Eesti Koonderakonna liikmeskonda. Tollal oli vähemalt osa Eesti parteidest suure probleemi ees. Kehtima hakkas erakonna liikmeskonna alampiir, milleks oli vist tuhat – kes nii ammust aega ikka mäletab. Kui oli sellest vähem liikmeid, siis polnud enam tegu erakonnaga. Tollast peaministriparteid Koonderakonda ähvardaski selline saatus.

05.11.2019 07.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto