Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
06.11.2019
Eesti Tallinna alkoholipiirang loob eelise kasiinodele (2) Solman: perevägivalda ei õigusta miski Apteegireformi patiseis võib laheneda kolmel viisil Haigekassa ei taha vange oma hingekirja (10) Majandus Kontoriromantika võib maksta töökoha Kodumaised burgeriketid tunnevad kuklas suurte hingust (2) Välismaa Briti armee on õppinud täitma pikki Eesti talveöid (1) KOHALIK VAADE. Kataloonia saab Hispaania valimiste lahingutandriks KOMMENTAAR. Valimised Taiwanil kui identiteediküsimus Arvamus Juhtkiri: kes lööb, ei armasta (3) Aarne Seppel: süüd tunnistav vaikimine (53) Igor Gräzin: Mary Krossi suur süü (47) Erik Aru: täna mängime poliitikat Meie Eesti Aimar Altosaar: eesti rahva ellujäämise nimel Jaak Uibu: lastetusmaksu asemel võiks arutleda tulevikumaksu üle (5) Kultuur Autori surm vs. autori sarm? Emomise talumatu kergus (1) «Ühemehe­show» – kahju, et nii välja kukkus Sport Euroopa mängudel üllatanud kossunaised püüavad olümpiakohta Tartu Tartul avaneb võimalus võõrustada maailma parimaid iluvõimlejaid Jüri Laurson: Eesti pole kriisiolukorraks valmis Võimukriisi lahendamine käib täistuuridel, aga sõnumita Galerii ja video: isad ja lapsed panid fantaasia tööle Ettevõtjad ei tõtta Tartusse energiasäästlikke maju ehitama Eesti Laulu esimesed palad kõlavad taas Emajõelinnas Harju talus särab sadu medaleid Folklorist Marju Kõivupuu: hinge eest tuleb hoolt kanda Ülikooli kohviku uue näituse avas naisakti joonistamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võimukriisi lahendamine käib täistuuridel, aga sõnumita

3 min lugemist
Jaan Tootsi valisid keskerakondlased Tartu piir­konna juhiks septembri lõpus. FOTO: Kristjan Teedema

Keskerakonna Tartu piirkonna uus juht Jaan Toots on lubanud ülikoolilinna võimukriisi mitme lahendusvariandi hulgast välja sõelutu teatavaks teha homme enne volikogu istungit ning selle nimel pidanud arutelusid Tallinnas erakonna esimehe Jüri Ratasega ja Tartus oma koalitsioonipartneri Reformierakonna piirkonnajuhi Urmas Klaasiga.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Aga kuidas see lahendus kõlada võiks, jäi eile vastuseta. «Ei ole sõnumit. Keskerakond ilmselt vajab aega, et oma asjadega tegelda,» ütles Klaas.

Veelgi enam: selgus, et Toots peab sõnu sööma, sest lubatud lahendust välja öelda ei ole tal ka homme. Eile õhtul kell viis ütles Toots, et ei anna ühtki kommentaari enne, kui on läbi saanud neljapäeva õhtul kell seitse algav erakonna piirkonna juhatuse koosolek. Volikogu istung algab tavapäraselt kell 15, seega enne volikogu midagi ei juhtu ja ka volikogus ei ole praeguses seisus mingeid muudatusi ette näha.

05.11.2019 07.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto