Sisukord
Kultuur
Tänane leht
06.11.2019
Eesti Tallinna alkoholipiirang loob eelise kasiinodele (2) Solman: perevägivalda ei õigusta miski Apteegireformi patiseis võib laheneda kolmel viisil Haigekassa ei taha vange oma hingekirja (10) Majandus Kontoriromantika võib maksta töökoha Kodumaised burgeriketid tunnevad kuklas suurte hingust (2) Välismaa Briti armee on õppinud täitma pikki Eesti talveöid (1) KOHALIK VAADE. Kataloonia saab Hispaania valimiste lahingutandriks KOMMENTAAR. Valimised Taiwanil kui identiteediküsimus Arvamus Juhtkiri: kes lööb, ei armasta (3) Aarne Seppel: süüd tunnistav vaikimine (53) Igor Gräzin: Mary Krossi suur süü (47) Erik Aru: täna mängime poliitikat Meie Eesti Aimar Altosaar: eesti rahva ellujäämise nimel Jaak Uibu: lastetusmaksu asemel võiks arutleda tulevikumaksu üle (5) Kultuur Autori surm vs. autori sarm? Emomise talumatu kergus (1) «Ühemehe­show» – kahju, et nii välja kukkus Sport Euroopa mängudel üllatanud kossunaised püüavad olümpiakohta Tartu Tartul avaneb võimalus võõrustada maailma parimaid iluvõimlejaid Jüri Laurson: Eesti pole kriisiolukorraks valmis Võimukriisi lahendamine käib täistuuridel, aga sõnumita Galerii ja video: isad ja lapsed panid fantaasia tööle Ettevõtjad ei tõtta Tartusse energiasäästlikke maju ehitama Eesti Laulu esimesed palad kõlavad taas Emajõelinnas Harju talus särab sadu medaleid Folklorist Marju Kõivupuu: hinge eest tuleb hoolt kanda Ülikooli kohviku uue näituse avas naisakti joonistamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Ühemehe­show» – kahju, et nii välja kukkus

3 min lugemist
Stewart Johnson ja Janek Joost filmis «Ühemeheshow». FOTO: Kaader Filmist FOTO: Kaader filmist

Uusimat Eesti filmi «Ühemehe­show» reklaamitakse küll kui «Eesti esimest munadega komöödiat», kuid täpsem määratlus oleks «ühemunandikomöödia»: õilis teema, mille film ette võtab, kukub välja kuidagi poolikult ja kahvatult.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Filmi kangelane on raadiosaatejuht Chuck Berger (Stewart Johnson), kes teeb Eesti ainukest ingliskeelset ning näruse reitinguga raadiosaadet ajal, mil keegi ei kuula. Siis diagnoositakse tal munandivähk, nimetatud organ võetakse kohe maha ning lisaks tahab naine (Marta Laan) ta maha jätta. Tekkinud frustratsiooni valab Chuck välja raadiosaates, rääkides siiralt oma tunnetest, ning selle kuulatavus lendab tabelite tippu.

Õilsast eesmärgist hoolimata jääb «Ühemeheshow» kahvatuks debüütfilmiks.

05.11.2019 07.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto