Sisukord
Sport
Tänane leht
06.11.2019
Eesti Tallinna alkoholipiirang loob eelise kasiinodele (2) Solman: perevägivalda ei õigusta miski Apteegireformi patiseis võib laheneda kolmel viisil Haigekassa ei taha vange oma hingekirja (10) Majandus Kontoriromantika võib maksta töökoha Kodumaised burgeriketid tunnevad kuklas suurte hingust (2) Välismaa Briti armee on õppinud täitma pikki Eesti talveöid (1) KOHALIK VAADE. Kataloonia saab Hispaania valimiste lahingutandriks KOMMENTAAR. Valimised Taiwanil kui identiteediküsimus Arvamus Juhtkiri: kes lööb, ei armasta (3) Aarne Seppel: süüd tunnistav vaikimine (53) Igor Gräzin: Mary Krossi suur süü (47) Erik Aru: täna mängime poliitikat Meie Eesti Aimar Altosaar: eesti rahva ellujäämise nimel Jaak Uibu: lastetusmaksu asemel võiks arutleda tulevikumaksu üle (5) Kultuur Autori surm vs. autori sarm? Emomise talumatu kergus (1) «Ühemehe­show» – kahju, et nii välja kukkus Sport Euroopa mängudel üllatanud kossunaised püüavad olümpiakohta Tartu Tartul avaneb võimalus võõrustada maailma parimaid iluvõimlejaid Jüri Laurson: Eesti pole kriisiolukorraks valmis Võimukriisi lahendamine käib täistuuridel, aga sõnumita Galerii ja video: isad ja lapsed panid fantaasia tööle Ettevõtjad ei tõtta Tartusse energiasäästlikke maju ehitama Eesti Laulu esimesed palad kõlavad taas Emajõelinnas Harju talus särab sadu medaleid Folklorist Marju Kõivupuu: hinge eest tuleb hoolt kanda Ülikooli kohviku uue näituse avas naisakti joonistamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Euroopa mängudel üllatanud kossunaised püüavad olümpiakohta

3 min lugemist
Kadri-Ann Lass (vasakult), Annika Köster, Merike Anderson ja Janne Pulk võitsid suvel Minskis Euroopa mängudel hõbemedalid, miks ei võiks nad järgmisel aastal teha järgmise vinge esituse?! FOTO: VALENTYN OGIRENKO/REUTERS/Scanpix

Eelmine nädal tõi oodatud kinnituse: Eesti 3x3 korvpalli naiskond saab kevadel osaleda Tokyo olümpia valikturniiril. Ühelt poolt fantastiline võimalus, kuid teisalt on kukil rohkem agasid kui vaja. Ent kõik asjaosalised püüavad maksimaalset, meie tippmängijad on valmis osalema.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kui mängijatel on tahtmist rohkem kui küllaga, siis milles asi? 3x3 on siiani suure korvpalli väikevend ning sügisest kevadeni mängivad meie 3x3 mängijad viis viie vastu. Peatreener Siim Raudla soovib taas kokku saada suvel Minskis Euroopa mängudel hõbemedali võitnud koosseisu. Kuid neist neljast naisest kaks teenib klubileiba Saksamaal ja üks Poolas ning märtsikuus, mil Indias peetakse OM-valikturniir, peetakse saalis just tähtsaid mänge.

Sakslastel õnneks oma huvi mängus

«Põhiküsimus taandub sellele, kuidas naised sealt kätte saab. Ma ei kujuta ette, kas nad saavad tulla või mitte,» lausub Raudla tõsiselt. Meenutame: Minskis aitasid Eesti korvpallil jõuda ajaloolise saavutuseni Merike Anderson, Annika Köster, Kadri-Ann Lass ja Janne Pulk. Neist Anderson esindab praegu Kelterni klubi, Pulk Hannoverit, Lass Poolas Krakowi Wislat.

05.11.2019 07.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto