Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
06.11.2019
Eesti Tallinna alkoholipiirang loob eelise kasiinodele (2) Solman: perevägivalda ei õigusta miski Apteegireformi patiseis võib laheneda kolmel viisil Haigekassa ei taha vange oma hingekirja (10) Majandus Kontoriromantika võib maksta töökoha Kodumaised burgeriketid tunnevad kuklas suurte hingust (2) Välismaa Briti armee on õppinud täitma pikki Eesti talveöid (1) KOHALIK VAADE. Kataloonia saab Hispaania valimiste lahingutandriks KOMMENTAAR. Valimised Taiwanil kui identiteediküsimus Arvamus Juhtkiri: kes lööb, ei armasta (3) Aarne Seppel: süüd tunnistav vaikimine (53) Igor Gräzin: Mary Krossi suur süü (47) Erik Aru: täna mängime poliitikat Meie Eesti Aimar Altosaar: eesti rahva ellujäämise nimel Jaak Uibu: lastetusmaksu asemel võiks arutleda tulevikumaksu üle (5) Kultuur Autori surm vs. autori sarm? Emomise talumatu kergus (1) «Ühemehe­show» – kahju, et nii välja kukkus Sport Euroopa mängudel üllatanud kossunaised püüavad olümpiakohta Tartu Tartul avaneb võimalus võõrustada maailma parimaid iluvõimlejaid Jüri Laurson: Eesti pole kriisiolukorraks valmis Võimukriisi lahendamine käib täistuuridel, aga sõnumita Galerii ja video: isad ja lapsed panid fantaasia tööle Ettevõtjad ei tõtta Tartusse energiasäästlikke maju ehitama Eesti Laulu esimesed palad kõlavad taas Emajõelinnas Harju talus särab sadu medaleid Folklorist Marju Kõivupuu: hinge eest tuleb hoolt kanda Ülikooli kohviku uue näituse avas naisakti joonistamine Meelelahutus Koomiks Sudoku

Galerii ja video: isad ja lapsed panid fantaasia tööle

1 min lugemist
Alfred, Aimar ja Armin Perv meisterdasid sinise võidusõidumasina. FOTO: Margus Ansu

Eile õhtupoolikul ulgus väljas külm sügistuul ning sadas vihma, aga see ei heidutanud Tartu lasteaia Krõll kasvandikke, õpetajaid ega ka mitte isasid ja emasid, kes kõik olid lasteaia esisel platsil kohal, et võtta mõõtu vägeval fantaasiamasinate võidusõidul.

Septembris said isad koos lastega ülesande ehitada isadepäevaks fantaasiamasin, et siis üheskoos üks tore võiduajamine teha. Rallirajal startisid nii isad kui lapsed.

Mis oleks tõeline võidusõit ilma võidusõiduautota, nii oligi stardis näiteks sinine sportauto, mille tegid valmis Alfred, Aimar ja Armin Perv. Sarnase masinaga, küll punasega, oli stardis ka perekond Härm.

Lisaks suurtele sõidukitele veeres võistlustulle ka masin, mil nimeks Kass Jogurtipakis, selle meisterdas Elenor koos isa Rain Oherdiga. Samuti sai võidusõidul näha ufot.

Võidusõit toimus Krõlli lasteaias esimest korda, viimasel kolmel isadepäeval on tulnud hoopis rüütliks kehastuda. 

Seotud lood
05.11.2019 07.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto