Sisukord
Kultuur
Postimees
08.11.2019
Eesti Valitsus sillutab radariostuga teed Ida-Viru tuuleparkidele Järvik teadis võimalikust huvide konfliktist septembris, kuid küsis nõu edasi (3) Tööandja maksuvõlg toob tulevastele lapsevanematele murepilved (20) Eesti tuleviku võimalused: Suur-Tallinnast ökokogukondadeni Majandus Kollektiivis kadunud usaldust on väga raske taasluua (4) Töötaja võttis pankrotistunud hot-dog’i-restorani üle Kompassi väljaku alla ehitatakse parkla Minister Kiik keeraks pensionireformilt vinti maha (11) Välismaa Pariisi laagrite migrandid koliti ümber Leedulane tõusis NATO tippjuhtkonda (1) Jaak Prozes: mordvalaste õitsev hääbumine (3) Arvamus Vladimir Juškin: minevik tungib olevikku Madis Iganõmm: kahe nädalaga treeneriks Edward Lucas: jagatud Berliini õppetunnid on püsivad Andrus Karnau: Mary Kross ja sõnadest kivid (44) Juhtkiri: seepärast makse makstaksegi (1) Kaur Maran: tolmunud umbluu (24) Meie Eesti Rainer Kuuba: kuidas puiduga kliimat veel kuumemaks kütta (16) Aleksei Lotman: metsasõnumite tõlgendamise nõksud (4) ÜRO raport tõstab esile säästvat metsandust (5) Kultuur Kõik on sünge, aga saab minna veel süngemaks Kuidas tähendus üles leida? Sport Magnus Kirt: üllatas, et teised mu tulemust üle ei visanud Robert Rooba: seis on hea, kuid kergeid mänge ei tule Vormelimaailma suured muutused Tartu Lagunevates hoonetes käib vaid avariiremont Linna rahakotis annab tunda rahvaarvu kahanemine Ühele lapsele 20 000st on rinnapiim mürk! Kes aitab need lapsed üles leida? Edward von Lõngus ei mõista kuidagi, miks peaks kuulsust ihaldama Lõuna-Eesti meestelaulu päev tuleb taas, murepilvedest hoolimata Vello Kade peab nädalavahetusel viimase poksiturniiri Maalitud noored naised lendlevad oma tulevikku Väino Land kasvatas kokkutulekust kontserdi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väino Land kasvatas kokkutulekust kontserdi

1 min lugemist
Väino Land on Fixi kontsertide ajal nüüdki trummarina kaasa löönud. FOTO: Margus Ansu

Pillimees ja kontserdikorraldaja Väino Land mõtles kokku kutsuda head tuttavad muusikud, et tähistada oma 70. sünnipäeva. Kokkutuleku mõte kasvas aga peagi kontserdiks, mille ajal tuleb 11. novembril Vanemuise kontserdimajas publiku ette kodumaiste kuulsuste kõrval ka üle paljude riigipiiride tuntud staare.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

«Nad on aastate jooksul saanud mu headeks tuttavateks ja sõpradeks,» ütles Land. «Et ma olen veel elus, ei saanud ma jätta neid kokku kutsumata. Oleks olnud rumalus kontsert tegemata jätta.»

Nii näiteks esineb krimmitatarlasest kitarrivirtuoos Enver Izmaylov, kes on endale välja kujundanud ainulaadse näppudega kitarrikaelal trummeldava mängutehnika. Väino Land tõi ta esimest korda Tartusse mituteist aastat tagasi. «Ääretult huvitav stiil, mõjub kummaliselt. Esimest korda esines ta laululava all kohvikus,» meenutas Land. «Volkonski istus laua taga, kuulas teda, pani pea lõpuks laua peale ja ütles: ei ole võimalik!»

07.11.2019 09.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto