Sisukord
AK
Tänane leht
09.11.2019
Eesti Maaeluminister on viinud valitsuse kriisi lävele (44) Arumäe: ma ei avalda, mis nõu Järvikule andsin (5) Karastunud advokaat libises konflikti (1) Majandus Lahkumislaines on haavatavaimad LHV ja Swedbanki teise samba fondid Välismaa NATO ajusurma kuulutanud Macronile reageeriti teravalt KOHALIK VAADE. Läti keskpankuri näitemäng suure publiku ees Postimees Berliinis: müüri langemise aastapäev möödub mõtlikult «Zelenskõi käes on küll võim, aga mitte raha!» (5) Arvamus Juhtkiri: diletantide poolaasta (13) Patrik Hytönen: kliimamuutustega võitlemisest hakkab saama uus klassivõitlus (4) Asi on muus (11) Pariisi pommimees (3) Ajastu parim vormelisõitja Doktor Mölderi raviplaan Kultuur Tiina Lokk: ahistamislood meenutavad stalinismiaega – üks süüdistus ja oled riigivaenlane Sport Kas ja millal läheb Sivertssoni pill ükskord häälde? Taavi Libe kolumn. Rohkem Ott Tänakut Eesti uudisvoogu! Siim Liiviku uus elu: kodu Soomes, töö Austrias, süda Eestis Merendus Lõbusõitjad eelistavad paati ostmise asemel rentida AK EKI keelekool: ei saa ja ei tohi Tallinn 800: pealinna karvaste ja sõralised harvad jäljed Lauri Vahtre: piirid ja vabadus (33) Paul Graham: idufirma = kasv (1) Vikerkaar loeb. Selle sajandi suurim Eesti romaan (2) Lenin kui Solženitsõni autoportree (1) Inimelu äng teatrilaval (1) Aja auk. Süntesaatorid, Miami ja kokaiinist rand (1) Nädala plaat. Mustvalgete meeste jalge ees vedeleb erootika igal sammul Mesikäpp: pühendatud spordile ja teadusele Mesikäpa teadusveerud Arter Tiina Lokk: ahistamislood meenutavad stalinismiaega – üks süüdistus ja oled riigivaenlane Rängast õnnetusest sai elu väärtuslikem õppetund (2) Kummalisem kui Tallinna Lollideküla Mereristsed – kannatused ja lõbu üheskoos (1) PÖFFi pärlid sel sügisel Parim noorkokk Noel Moglia: või annab toidule väga hea maitse Ümberasujatest jäid maha klaverid ja kulduurid Klassiku sõiduproov: Maserati Ghibli (1997). Pärdiku järglane Hea heli igasse tuppa lihtsate vahenditega Kuidas räsitud sõjaväetelkidest midagi ilusat sünnib Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nädala plaat. Mustvalgete meeste jalge ees vedeleb erootika igal sammul

2 min lugemist
Muusikaline kollektiiv Cigarettes After Sex FOTO: promo

Kui öelda, et kellegi looming näeb välja mustvalge, siis on see pisut hinnanguline ja mitte just kiitus. Texase bändi Cigarettes After Sex kohta see ei kehti. Slowcore’i ja dream pop’i lipulaev või pigem magamisvagun Cigarettes After Sex ongi taotluslikult must ja valge nii oma lavalise imago kui ka helikandjate kujunduse poolest. Must ja valge on pealegi väga ilusad värvid.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Selle, vahel nelikuna üles astuva trio boss, multiinstrumentalist Greg Gonzales ei kuulu nende hulka, kes laseksid sensuaalsetel impulssidel niisama raisku minna. Bändi teine album „Cry“ on täpselt sama autobiograafiline, autosugestiivne ja autoerootiline nagu nende omanimeline debüüt (2017). Mingil põhjusel meenub ühe tiirase taimetarga käsiraamat kirge turgutavast taimestikust, kus põhimõtteliselt oli üles loetud kogu floora. Tore oli lugeda, kuidas kadestusväärse libiidoga autor võis saada vägeva seksuaalse impulsi põhimõtteliselt kust tahes, kasvõi teepervelt nopitud suvalist takjajuurt närides, peenematest afrodisiaakumitest rääkimata.

08.11.2019 11.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto