Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
13.11.2019
Eesti Minister Järviku saladus: PRIA skandaali osalised on tema lapsepõlvesõbrad (154) Ratas võitis valitsusele aega Euroopa Komisjon nõuab aru kogu tehnikaülikoolilt (17) Otsustatud: uuest aastast Põlvas sünnitada ei saa (8) Majandus Coop Pank tahab saada rahvaaktsiaks (1) Puitmajaäri sünge sügis: lühikese ajaga kukkus käpuli kuus firmat (44) Välismaa Hongkonglased pelgavad Hiina sõjaväe sekkumist (2) Tõusev majandus toob Eesti ehitusmehed lahe tagant tagasi (1) Jõuguvägivald Rootsis sundis Taanit kehtestama piirikontrolli (7) Kommentaar. Balti riikidele on jäänud vaid võimatud valikud (23) Arvamus Juhtkiri: reformijad hoidku Coopile pöialt Jaan Rapp: kingiks äkki aega Kirke Kangro: mis kasu on kaasaegsest kunstiharidusest (1) Steven-Hristo Evestus: valitsuse uued käsud – rahapesu keelatud, korruptsioon lubatud (28) Erkki Bahovski: reaalpoliitika ilma reaalpoliitikuteta? (3) Meie Eesti Aimar Altosaar: haritud mehed elavad kauem ja neil on rohkem lapsi (1) Isade vestlusring: mees kui osa perekonnakriisist (8) Taavi Tamkivi: Pere Sihtkapital rõhub meeste rollile Kultuur Kriitik soovitab PÖFFi filme: Andrei Liimetsa valik Kriitik soovitab PÖFFi filme: Aurelia Aasa valik Kriitik soovitab PÖFFi filme: Ralf Sauteri valik Vene filmid PÖFFil: poeesia ja palve riimuvad lasu abil Sport PM Austraalias. Ainuõige otsus, millega jäädi hiljaks Alar Varrak pole harjunud Venemaa liiga lihtsa korvpalliga Tartu Galerii: Elva uus linnasüda nõuab sohvrilt harjumist ja kannatlikku meelt Silver Kuusik: me pole terroristid, soovime noori kaitsta (2) Mullusest poole suurem jõuluküla toob raeplatsile kanala Tülitsejate hulk ei vähene ja perelepitajaid tuleb juurde Linnaplaneerimise professor: parkimismaja soodustab Tartus autostumist (2) Iga päev kaob Lõuna-Eestis kaks last (1) Lavale tuleb armastuse ja kirega tehtud teatri lugu KIRI: kuhu on kadunud oravad? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mullusest poole suurem jõuluküla toob raeplatsile kanala

2 min lugemist
Võrreldes möödunud aasta jõululinnaga tuleb kuusk Raekoja platsi keskele. Jõuluküla rajatakse jõulupuu ja linnavalitsuse hoone vahele. FOTO: Kristjan Teedema

Tänavune jõululinn Raekoja platsil tuleb mullusega võrreldes poole suurem. Eelmisest aastast on jõululinna külastajatele juba tuttavad kohviku-, meisterdamis- ja lõpmatusepaviljon.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tänavu tuuakse jõulukülla ka kanad, nad hakkavad elama kinnises kanalas, mida kõik soovijad saavad jälgida. Lisaks rajatakse suur filmipaviljon ja selfipaviljon, kus saab endast pilti teha. Samuti ei puudu jõulukülast tuleasemed, kiiged ja karussellid.

Tiigi seltsimaja direktori Maris Peebo sõnul on väikeste sugulaste ja tuttavate pealt näha, et lastele meeldib üle kõige vaadata loomi. «Kanad on vintsked tegelased ja nii tekkiski mõte luua kanala,» rääkis ta. Peebo ütles, et kanadel on Raekoja platsil väga head elamistingimused ning kõik on maaülikooli töötajatega läbi räägitud. «Paviljoni õhutemperatuur on soojemgi, kui maaülikool ette andis, samuti on neil päeva- ja öörežiim. Hoolitseme kanade eest hästi,» kinnitas ta.

12.11.2019 14.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto