Sisukord
Välismaa
Tänane leht
13.11.2019
Eesti Minister Järviku saladus: PRIA skandaali osalised on tema lapsepõlvesõbrad (154) Ratas võitis valitsusele aega Euroopa Komisjon nõuab aru kogu tehnikaülikoolilt (17) Otsustatud: uuest aastast Põlvas sünnitada ei saa (8) Majandus Coop Pank tahab saada rahvaaktsiaks (1) Puitmajaäri sünge sügis: lühikese ajaga kukkus käpuli kuus firmat (44) Välismaa Hongkonglased pelgavad Hiina sõjaväe sekkumist (2) Tõusev majandus toob Eesti ehitusmehed lahe tagant tagasi (1) Jõuguvägivald Rootsis sundis Taanit kehtestama piirikontrolli (6) Kommentaar. Balti riikidele on jäänud vaid võimatud valikud (23) Arvamus Juhtkiri: reformijad hoidku Coopile pöialt Jaan Rapp: kingiks äkki aega Kirke Kangro: mis kasu on kaasaegsest kunstiharidusest (1) Steven-Hristo Evestus: valitsuse uued käsud – rahapesu keelatud, korruptsioon lubatud (27) Erkki Bahovski: reaalpoliitika ilma reaalpoliitikuteta? (2) Meie Eesti Aimar Altosaar: haritud mehed elavad kauem ja neil on rohkem lapsi (1) Isade vestlusring: mees kui osa perekonnakriisist (8) Taavi Tamkivi: Pere Sihtkapital rõhub meeste rollile Kultuur Kriitik soovitab PÖFFi filme: Andrei Liimetsa valik Kriitik soovitab PÖFFi filme: Aurelia Aasa valik Kriitik soovitab PÖFFi filme: Ralf Sauteri valik Vene filmid PÖFFil: poeesia ja palve riimuvad lasu abil Sport PM Austraalias. Ainuõige otsus, millega jäädi hiljaks Alar Varrak pole harjunud Venemaa liiga lihtsa korvpalliga Tartu Galerii: Elva uus linnasüda nõuab sohvrilt harjumist ja kannatlikku meelt Silver Kuusik: me pole terroristid, soovime noori kaitsta (2) Mullusest poole suurem jõuluküla toob raeplatsile kanala Tülitsejate hulk ei vähene ja perelepitajaid tuleb juurde Linnaplaneerimise professor: parkimismaja soodustab Tartus autostumist (2) Iga päev kaob Lõuna-Eestis kaks last (1) Lavale tuleb armastuse ja kirega tehtud teatri lugu KIRI: kuhu on kadunud oravad? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hongkonglased pelgavad Hiina sõjaväe sekkumist

3 min lugemist
  • Hongkongi rahutuste esimene surmajuhtum tõi kaasa vägivallalaine.
  • Nii politseinikud kui ka meeleavaldajad on pannud toime vägivallategusid.
  • Kardetakse, et intensiivsed kokkupõrked võivad viia Hiina vägede sekkumiseni.
Üliõpilased varjuvad pisargaasi eest barrikaadide ja vihmavarjude taha. FOTO: Steve Leung/AP/Scanpix

Vägivaldsete kokkupõrgete ägenemine Hongkongis on toonud kaasa hirmu, et Hiina võib rahu taastamise ettekäändel tuua tänavatele sõjaväe, see võib tähendada ohvriterohkeid kokkupõrkeid.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Intensiivistunud vägivald tähendas, et näiteks esmaspäeval sai viga 128 inimest ja politsei pidas kinni 280 inimest. Kokku on võimud alates juunist kinni pidanud rohkem kui 3000 protestijat. The Guardiani sõnul kardavad eksperdid, et olukord võib veelgi eskaleeruda ja tähendada, et nii meeleavaldajad kui ka politseinikud võtavad kasutusele senisest brutaalsemad meetodid.

12.11.2019 14.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto