Sisukord
Meie Eesti
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (17) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (2) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (1) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (5) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (2) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (1) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (10) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (1) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (1) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Taavi Tamkivi: Pere Sihtkapital rõhub meeste rollile

2 min lugemist
Taavi Tamkivi. FOTO: Erakogu

Napilt pool aastat eksisteerinud SA Pere Sihtkapital nõukogu esimees ja nelja lapse isa Taavi Tamkivi kinnitas, et SA kasutab riigi poolt sihtasutusele määratud miljonit eurot parimal viisil oma ambitsioonikate eesmärkide täitmiseks. Asutuse esimene tegu oli avalik seminar «Eesti mees ja tema sugu».

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Milleks on loodud SA Pere Sihtkapital, mis on teie tegevuse eesmärk?

Sihtkapitali eesmärk on, et eesti rahvusriik püsima jääks. See tuleb ka põhiseadusest. Eesti riigis ei ole kunagi sellesuunalise tegevuse toetamine liiast. Konkreetsemalt oleme võtnud eesmärgi olla tugeva partner valitsusele, ministeeriumidele ja riigikogule esiteks sellega, et hakkame tellima uuringuid, et teada saada, mis mõjutab Eesti rahvastiku seisu positiivselt, teiseks hakkame korraldama avalikke konkursse ja andma välja projektitoetusi ideede ja parimate lahenduste leidmiseks. Ega me kõike, millel on meie rahva kestvusele mõju, ise ei suuda teha ega välja mõelda. Seega tahame leida organisatsioone, kes omakorda aitavad meie eesmärkidele kaasa, ning saame neid võimaluse korral rahaliselt toetada.

Kuidas Pere Sihtkapitali rahastatakse?

Sihtkapital on sõltumatu, kuid esimene rahastus tuli justiitsministeeriumist selle aasta kevadel. Kuid kõik lisatoetused on oodatud. Esimene riigi toetus aitab meid esimesed kolm aastat, mille plaan on ka paika pandud. Eks näe, palju me jõuame esimese hooga teha.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto