Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
19.11.2019
Eesti Postimehe küsitlus: Hiina raha jagab arvamused kaheks (4) Koalitsioon haaras Helme liistule võtmisel ohjad (19) Laste leinalaagris on rõõm olulisel kohal Majandus Soome astus Rail Balticu rongilt maha (13) Pangad nuputavad uut pensionitoodet (3) Välismaa Kalmõkid ei taha Donetski separatisti meeriks Ungari volinikukandidaat sai rohelise tule Suhtekorraldajad peavad prints Andrew’ teleintervjuud hävinguks (1) Video: Postimehe ajakirjanikud jäid Hongkongis kummikuulirahe alla Prantsuse politseinikud võitlevad inimväärse elu eest (3) Arvamus Juhtkiri: Hiina hulktahukas (4) Martin Ehala: vatiga polsterdatud ühiskond (4) Joosep Värk: avalikku huvi ei saa jätta juristide otsustada (6) Tiit Terik: vabadus küsida piiratud makse (2) Mare Ainsaar: kes ostaks ilma mootorita rahvaloenduse? (1) Meie Eesti Meelis Mesi: 22 lõhkekeha tunnis Erkki Koort: 100 000 pommi, mis ei tapnud (5) Kultuur PÖFFi lühifilmid: tants ja aluspükste poeesia Kuidas natside üle nats nalja teha (2) Hinge kile karje külmal kaljul Sport PM Hollandis. Suure ja väikese kantsi põrkumine igal tasandil (2) Nikolai Novosjolov ei naase rivvi ka Berni MK-etapil Tervis Südameoperatsiooni vajava Dilara ema: ta on nagu liikuv pomm (7) Tartu Supilinlased nõudsid mülkaks muutunud tänava remonti juba enne suurt ehitustööd Eili Arula: kas nüüd peamegi absurdiuudistega harjuma? (5) Sulev Valner: kui lennukid siin ei käi, siis käigu rongid tihedamalt (4) Monica Ranna ähvardaja seadis Jaan Tootsi piirkonnajuhi kandidaadiks (3) Raamat tuleb esitlusele 19, 19, 19 ja 19 Kodukotuse liikmed hoiavad uues kohas sõbralikku joont Aasta parim naine juhib suuri metallitehaseid Tartus ja Narvas (1) Milleks meile «W» PÖFFi film: Kaks eksinut toovad silma pisarad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Supilinlased nõudsid mülkaks muutunud tänava remonti juba enne suurt ehitustööd

2 min lugemist
Kõige kehvemas seisus on Oa tänava viimane ots, kust kuiva jalaga läbi pääseda on üsna keeruline. FOTO: Sille Annuk

Supilinna Oa tänav on uute kortermajade ehituse pärast mülkaks muutunud. Supilinlased aimasid halba juba kevadel ning juhtisid sellele siis ka Tartu linnavalitsuse tähelepanu. Ammendavat vastust elanikud ei saanud ning ka mingeid tegusid ei järgnenud.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Ettevõtjast supilinlane Ago Nigul saatis selle linnaosa elanike nimel aprillis Tartu linnapeale Urmas Klaasile kirja, kus selgitas, et enne kortermajade ehitamist Oa tänavale peaks selle tänava korda tegema. «Kui uued korterelamud võetakse kasutusele ja bussiliin avatakse enne [tänava] väljaehitamist, on meie hinnangul tegemist nii liiklejate, eriti kergliiklejate, kui ka tänavaäärsete elanike tervise ja vara teadliku ning pahatahtliku ohtuseadmisega,» seisis kirjas.

Mõni päev tagasi sõnas Nigul, et on hiljem näost näkku vestelnud nii Klaasi kui ka vastava valdkonna abilinnapea Raimond Tammega, kuid vastuseid ta seni saanud pole.

18.11.2019 20.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto