Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht
19.11.2019
Eesti Postimehe küsitlus: Hiina raha jagab arvamused kaheks (4) Koalitsioon haaras Helme liistule võtmisel ohjad (19) Laste leinalaagris on rõõm olulisel kohal Majandus Soome astus Rail Balticu rongilt maha (13) Pangad nuputavad uut pensionitoodet (3) Välismaa Kalmõkid ei taha Donetski separatisti meeriks Ungari volinikukandidaat sai rohelise tule Suhtekorraldajad peavad prints Andrew’ teleintervjuud hävinguks (1) Video: Postimehe ajakirjanikud jäid Hongkongis kummikuulirahe alla Prantsuse politseinikud võitlevad inimväärse elu eest (3) Arvamus Juhtkiri: Hiina hulktahukas (4) Martin Ehala: vatiga polsterdatud ühiskond (4) Joosep Värk: avalikku huvi ei saa jätta juristide otsustada (6) Tiit Terik: vabadus küsida piiratud makse (2) Mare Ainsaar: kes ostaks ilma mootorita rahvaloenduse? (1) Kultuur PÖFFi lühifilmid: tants ja aluspükste poeesia Kuidas natside üle nats nalja teha (2) Hinge kile karje külmal kaljul Sport PM Hollandis. Suure ja väikese kantsi põrkumine igal tasandil (2) Nikolai Novosjolov ei naase rivvi ka Berni MK-etapil Tervis Südameoperatsiooni vajava Dilara ema: ta on nagu liikuv pomm (7) Tartu Supilinlased nõudsid mülkaks muutunud tänava remonti juba enne suurt ehitustööd Eili Arula: kas nüüd peamegi absurdiuudistega harjuma? (5) Sulev Valner: kui lennukid siin ei käi, siis käigu rongid tihedamalt (4) Monica Ranna ähvardaja seadis Jaan Tootsi piirkonnajuhi kandidaadiks (3) Raamat tuleb esitlusele 19, 19, 19 ja 19 Kodukotuse liikmed hoiavad uues kohas sõbralikku joont Aasta parim naine juhib suuri metallitehaseid Tartus ja Narvas (1) Milleks meile «W» PÖFFi film: Kaks eksinut toovad silma pisarad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aasta parim naine juhib suuri metallitehaseid Tartus ja Narvas

5 min lugemist
Aasta naine Emöke Sogenbits juhib Tartus ja Narvas tehaseid, kus töötab üle 800 inimese. FOTO: Rein Leib

Eesti ettevõtlike naiste assotsiatsiooni (EENA) 27. sünnipäeva galal kuulutati reede õhtul välja aasta naine, aasta noor naisettevõtja ning aastate naine.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Aasta naise 2019 tiitli sai Hanza Mechanicsi Tartu ja Narva tehast juhtiv Emöke Sogenbits. Aastate naise tiitel anti Viljandi kultuuriakadeemia ja Eesti kunstiakadeemia õppejõule emeriitprofessor Anu Rauale. Aasta nooreks naisettevõtjaks kuulutati naiste ettevõtlusesse ja ITsse motiveerimise programmide Tech Sisters ning Digigirls algataja Mari-Liis Lind, kes veab ka laste loovuskiirendit Vivita.

EENA tunnustab aasta naise, aasta noore naisettevõtja ja aastate naise tiitliga Eesti Vabariigi kodanikke, kes märkimisväärselt mõjutavad ühiskonnaelu ja on kas silmapaistvad ärinaised, teadlased või kultuuritegelased. Tiitli saaja valimisel on tähtis, et naine oleks viimasel aastal paistnud silma oma töö, ühiskondliku tegevuse või muude eriliste saavutustega.

18.11.2019 20.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto