Sisukord
Sport
Postimees
19.11.2019
Eesti Postimehe küsitlus: Hiina raha jagab arvamused kaheks (4) Koalitsioon haaras Helme liistule võtmisel ohjad (19) Laste leinalaagris on rõõm olulisel kohal Majandus Soome astus Rail Balticu rongilt maha (13) Pangad nuputavad uut pensionitoodet (3) Välismaa Kalmõkid ei taha Donetski separatisti meeriks Ungari volinikukandidaat sai rohelise tule Suhtekorraldajad peavad prints Andrew’ teleintervjuud hävinguks (1) Video: Postimehe ajakirjanikud jäid Hongkongis kummikuulirahe alla Prantsuse politseinikud võitlevad inimväärse elu eest (3) Arvamus Juhtkiri: Hiina hulktahukas (4) Martin Ehala: vatiga polsterdatud ühiskond (4) Joosep Värk: avalikku huvi ei saa jätta juristide otsustada (6) Tiit Terik: vabadus küsida piiratud makse (2) Mare Ainsaar: kes ostaks ilma mootorita rahvaloenduse? (1) Meie Eesti Meelis Mesi: 22 lõhkekeha tunnis Erkki Koort: 100 000 pommi, mis ei tapnud (5) Kultuur PÖFFi lühifilmid: tants ja aluspükste poeesia Kuidas natside üle nats nalja teha (2) Hinge kile karje külmal kaljul Sport PM Hollandis. Suure ja väikese kantsi põrkumine igal tasandil (2) Nikolai Novosjolov ei naase rivvi ka Berni MK-etapil Tervis Südameoperatsiooni vajava Dilara ema: ta on nagu liikuv pomm (7) Tartu Supilinlased nõudsid mülkaks muutunud tänava remonti juba enne suurt ehitustööd Eili Arula: kas nüüd peamegi absurdiuudistega harjuma? (6) Sulev Valner: kui lennukid siin ei käi, siis käigu rongid tihedamalt (4) Monica Ranna ähvardaja seadis Jaan Tootsi piirkonnajuhi kandidaadiks (3) Raamat tuleb esitlusele 19, 19, 19 ja 19 Kodukotuse liikmed hoiavad uues kohas sõbralikku joont Aasta parim naine juhib suuri metallitehaseid Tartus ja Narvas (1) Milleks meile «W» PÖFFi film: Kaks eksinut toovad silma pisarad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Nikolai Novosjolov ei naase rivvi ka Berni MK-etapil

2 min lugemist
Nikolai Novosjolov saab juhendada Katrina Lehist, kuid mitte ise võistelda. FOTO: Tairo Lutter

Suvest saati võistlusrajalt eemal olnud kahekordne epeevehklemise maailmameister Nikolai Novosjolov ei naase ka nädalavahetusel Bernis toimuval MK-etapil. Üha tõenäolisemaks muutub võimalus, et Eesti meestel tuleb võidelda vaid ühe individuaalse olümpiakoha eest.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tänu juunikuistel Euroopa meistrivõistlustel saavutatud neljandale kohale püsib Eesti meeskondlikus arvestuses veel OMi-pääsme konkurentsis. Ent kui kohe pjedestaalikohti noppima ei hakata, sõidab rong ära. Novosjolovita korra sähvatati, kuid tegelikult on sama või veelgi paremat tulemust väga raske üha uuesti saavutada.

Novosjolov ravib juba ligi pool aastat küünarliigese vigastust, mis tekkis veidi enne EMi. Nii tol võistlusel kui ka MMil tegutses ta meestekoondise treenerina, augusti lõpus aga loobus meeste juhendamisest ja hakkas tööle Katrina Lehisega. Sportlaskarjääri ei kiirusta ta lõppenuks kuulutama.

18.11.2019 20.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto