Sisukord
Eesti
Tänane leht
20.11.2019
Eesti Väidetavalt vägivaldne õpetaja viis Haabneeme koolijuhi ametist (7) Keskerakonna maksudebatt sihib kohalikke valimisi Üks oligarh, 70 kontot, 860 miljonit dollarit – Swedbanki suure riskiga saladused (15) Majandus SEB kergitas kahtluste katet Kaup koos: Eestit ootab alampalga tõus Eesti suurettevõtja: me pole nagu Bill Gates, kes saab pool varandusest laiali jagada (1) Välismaa Moskva kohus jättis spioneerimises süüdistatava ameeriklase trellide taha Taliban vabastas kaks vangistatud välisprofessorit Valgevene parlamenti pääses Lukašenka arvatav kallim Streik ähvardab halvata Soome lennuliikluse ISISe toetajaid ootab Saksamaal vabadus (3) Arvamus Harry Tuul: lämmatame maksudebati? (10) Kliimateadlane: kas Võrus tuled kustutanud rajust saab Eesti kalleim torm? (3) Jürgen Ligi: kõikelubatavus Eesti valitsemisel (38) Kaire Kaljuste: enam ei saa töötajate nöökimist lubada (2) Juhtkiri: alampalk kui ettekääne (1) Meie Eesti Ene Selart, Heidi Maiberg: üksindussurm Jaapani näitel – kodokushi (2) Kultuur Mgła rännak läbi süngete ja uduste Poola metsade Suveöö džässisiivutused pimedas novembris «Le Mans ’66»: vajuta see kuramuse gaas lõpuni põhja! Sport Marko Kilp püüab kõigi katsumuste kiuste murdmaasuusatamist pildil hoida Laskesuusatamise kuulsusetu lõpp? Euroopa Komisjon tahab keelustada laskemoona (2) Tartu alistas Pärnu ning jõudis karikavõistluse poolfinaali Hispaania jalgpallikoondis vahetas peatreenerit Tartu Euroraha võib robotid Tartu tänavatele ja parkidesse valla lasta (15) Jan-Ander Kundla: keskkonna kujundamisel on noortel head ideed Heiki Lill: erakondade toiduahelad Tartu abilinnapea ähvardamises ei tuvastatud kuritegu Virtsahoidlast päästetud hundil pole põhjust edaspidi jahimehe kuuli karta «Ükssarviku» režissöör ei lase kellegi halbadel sõnadel oma unistusi rikkuda Mis seob Reiniku kooli ja Eiffeli torni? Kammermuusika jagab soojust rõskes novembris PÖFFi film: Agorafoobil tuleb hakata avatud maailmaga silmitsi seisma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Väidetavalt vägivaldne õpetaja viis Haabneeme koolijuhi ametist

3 min lugemist
Haabneeme kooli õpetajad ja hoolekogu toetavad direktori jätkamist. FOTO: Sander Ilvest

Viimsi vallavalitsus ütles eile erakorraliselt üles Haabneeme kooli juhi Sirje Toomla töölepingu, põhjendades seda koolis aset leidnud õpetaja vägivaldsusega õpilaste suhtes ja sellega, et juht ei teavitanud valda sellest. Kooli hoolekogu ja õpetajad aga toetavad koolijuht Sirje Toomla jätkamist ja nimetavad tema vallandamist valla kiusuks.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Viimsi vallavanem Laine Randjärv ütles, et töölepingu ülesütlemine ei ole järsk ega ka kiire otsus. «Sellele eelnesid häirivad informatsioonid,» sõnas Randjärv ja lisas, et vald ei tundnud head koostööd ning oli ka usaldamatust. Randjärv ütles, et vägivald Haabneeme koolis on kestnud juba aasta vältel.

7. novembril alustati kriminaalmenetlust. Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja Kaarel Kallase sõnul olevat kuriteoteates kirjeldatud info järgi algklassi õpetaja aasta vältel mitmel korral lükanud ja tõuganud oma õpilasi ning sellega neile valu põhjustanud. Praegu pole õpetajale kahtlustust esitatud.

19.11.2019 21.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto