Sisukord
Arvamus
Postimees
21.11.2019
Eesti Mart Helme pani ülejäänud riigijuhid enda järelt koristama (62) Netiähvardajad võtavad malli poliitikutelt (48) Majandus Maailma suurim naftatootja läheb lõpuks börsile (1) Sagimine autoäris jätkub: Veho Eesti müüdi maha Eesti jõukad on ka suured laenajad Välismaa NATO otsustas tähelepanu taevasse suunata (1) Fotod: Iraani kütuseprotestid on nõudnud üle saja inimelu Ukraina hakkab Venemaalt kahjutasu nõudma (4) Arvamus Juhtkiri: plaan A (4) Herman Kelomees: faktikontroll heidutab valetajaid? (3) Andres Herkel: süvariigi alternatiiv (6) Mihkel Mutt: seitse ja pool meetrit kõigile (5) Andi Hektor: metsikud metseenid ja akadeemiline patriotism (3) Erik Aru: kas tuleb ka Luminori kord? Meie Eesti Kristi Paron: ravi mõistev laps paraneb paremini Kadri Tammepuu: doktor Herilase eest kappi peitu (1) Kultuur Eesti teater ja tema koristaja Tallinn ja Tartu on omavahel väga tihedalt seotud Ühe lapse poliitika võluv kriitika Sport Jelle Goes: panustage noortesse ja treeneritesse (1) Maa Elu Lõpe Agro taastas tootmise seakatku laastatud Kihlepa farmis Mahesigade asemele tulid Järvamaa farmi mahelehmad Konkurents ei lase poes sealiha hinnal veel tõusta (1) Nädala mõte: põllumees põline rikas Ettepanek võtta põllumeestele lisaraha riigireservist hääletati maha Kitsekasvatajad riigi toetusele ei looda (1) Hoone läbimõeldud soojustamine vähendab küttekulu Ilmajutt: õhumasside kaasatoodav ilm on eripalgeline Päikesevitamiin tagab terved luud Noored viljapuud vajavad talverüüd Mulgimaa väikeettevõtja tegi tervisliku näksimise lihtsamaks Tartu Tudengid nõuavad alamakstud õppejõududele palka juurde KIRI: ettevaatust, autojuhid, suvi on läbi! Indrek Mustimets: Kuidas kalmistut taaskasutada? Komandeeringuaruanne (1) Raadi kolme asfalditehase hais levib kilomeetrite taha (1) Esimene pood toimetab Tartus toidukraami koduukse taha, teistel läheb veel aega Rahvatantsijate koorekiht täidab nädalavahetusel muuseumi PÖFFi film: Hiina võim kontrollib laste saamist KIRI: häda bussiliiklusega (7) Meelelahutus Koomiks Sudoku

KIRI: ettevaatust, autojuhid, suvi on läbi!

1 min lugemist
Avarii Albu-Lehtmetsa teel, Peedu külas. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

Suviseid, enamasti kuivi teid ja pikalt valgeid päevi pole enam. Seetõttu kutse lisaks autojuhtidele ja teiste liiklusvahendite juhtidele ka jalakäijatele: olgem liikluses ettevaatlikumad, sest suvi on läbi.

Just olid pealkirjad, et «Kaugtulede ümberlülitamine viis kokkupõrkeni» ja «Libedus põhjustas mitu avariid». Ei või unustada, et metskitsede hulk on tunduvalt suurenenud ja sagenenud on ohtlikud kohtumised nendega. Seega tuleb olla eriti ettevaatlik varaõhtustel metsateedel.

Head liiklejad! Eriti noored, alles suvel juhtimisõiguse saanud juhid, kellel teelibedusega pole mingeid kogemusi, ja vanemad juhid, kellel suured juhtimiskogemused igas olukorras, kuid reaktsioonikiirus paratamatult eaga vähenenud, üritame kohaneda pidevalt muutuvate liiklusolude, märgade ja libedate teede, padusaju, varasema pimenemise, metsloomade liikumise ja teiste liiklejatega, kes võib-olla teie arvates alati ei täida liikluseeskirja.

Lisame novembri keerukates liiklustingimustes vajalikule ettevaatlikkusele veel kõigile jõukohase lubaduse: sõidame novembrikuus ja edaspidi alati kainelt.

Seotud lood
20.11.2019 22.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto