Sisukord
Arvamus
Tänane leht
21.11.2019
Eesti Mart Helme pani ülejäänud riigijuhid enda järelt koristama (62) Netiähvardajad võtavad malli poliitikutelt (48) Majandus Maailma suurim naftatootja läheb lõpuks börsile (1) Sagimine autoäris jätkub: Veho Eesti müüdi maha Eesti jõukad on ka suured laenajad Välismaa NATO otsustas tähelepanu taevasse suunata (1) Fotod: Iraani kütuseprotestid on nõudnud üle saja inimelu Ukraina hakkab Venemaalt kahjutasu nõudma (4) Arvamus Juhtkiri: plaan A (4) Herman Kelomees: faktikontroll heidutab valetajaid? (3) Andres Herkel: süvariigi alternatiiv (6) Mihkel Mutt: seitse ja pool meetrit kõigile (5) Andi Hektor: metsikud metseenid ja akadeemiline patriotism (3) Erik Aru: kas tuleb ka Luminori kord? Meie Eesti Kristi Paron: ravi mõistev laps paraneb paremini Kadri Tammepuu: doktor Herilase eest kappi peitu (1) Kultuur Eesti teater ja tema koristaja Tallinn ja Tartu on omavahel väga tihedalt seotud Ühe lapse poliitika võluv kriitika Sport Jelle Goes: panustage noortesse ja treeneritesse (1) Maa Elu Lõpe Agro taastas tootmise seakatku laastatud Kihlepa farmis Mahesigade asemele tulid Järvamaa farmi mahelehmad Konkurents ei lase poes sealiha hinnal veel tõusta (1) Nädala mõte: põllumees põline rikas Ettepanek võtta põllumeestele lisaraha riigireservist hääletati maha Kitsekasvatajad riigi toetusele ei looda (1) Hoone läbimõeldud soojustamine vähendab küttekulu Ilmajutt: õhumasside kaasatoodav ilm on eripalgeline Päikesevitamiin tagab terved luud Noored viljapuud vajavad talverüüd Mulgimaa väikeettevõtja tegi tervisliku näksimise lihtsamaks Tartu Tudengid nõuavad alamakstud õppejõududele palka juurde KIRI: ettevaatust, autojuhid, suvi on läbi! Indrek Mustimets: Kuidas kalmistut taaskasutada? Komandeeringuaruanne (1) Raadi kolme asfalditehase hais levib kilomeetrite taha (1) Esimene pood toimetab Tartus toidukraami koduukse taha, teistel läheb veel aega Rahvatantsijate koorekiht täidab nädalavahetusel muuseumi PÖFFi film: Hiina võim kontrollib laste saamist KIRI: häda bussiliiklusega (7) Meelelahutus Koomiks Sudoku

KIRI: häda bussiliiklusega

1 min lugemist
Uute kujundustega bussipeatused. FOTO: Margus Ansu

Ma ei ole üldse rahul uue bussiliini­võrguga. Rõhutati küll, et 1. ja 4. liin jäävad paika, aga 4. liin muudeti ikkagi ära.

Kui läksin varem Raadile surnu­aeda, oli sadakond meetrit peatusest astuda, nüüd pean maha minema Peetri kiriku juures ja läbi surnuaia selle teise serva. Vanasti sõitsid siit 9 ja 11, millega sai E-kaubamaja juurde raamatukogusse. Praegu ei saa kuidagi, ükski buss ei lähe. ERMis on jõululaat, pean ümberistumiseks bussi ootama pool tundi. Juhani puukooli enam sugugi ei saa.

Olen vaadanud, et Tartu kodulehel inimeste küsimustele bussiliikluse kohta enam üldse ei vastatagi, kõigile teistele küsimustele on ametnikud vastanud.

Olen isegi linnavalitsusse kirjutanud, aga vastust ei ole tulnud. Kirjade mure oligi see, et Ropka linnaosa on kõigest ära lõigatud. Avaturule ju ka ei saa.

Minu elu tegi bussiliikluse ümberkorraldus keerulisemaks. Vanuse pärast on liikuda raskem, tahaks sõita bussiga, aga ei saa.

Seotud lood
20.11.2019 22.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto