Sisukord
Arvamus
Tänane leht
21.11.2019
Eesti Mart Helme pani ülejäänud riigijuhid enda järelt koristama (62) Netiähvardajad võtavad malli poliitikutelt (48) Majandus Maailma suurim naftatootja läheb lõpuks börsile (1) Sagimine autoäris jätkub: Veho Eesti müüdi maha Eesti jõukad on ka suured laenajad Välismaa NATO otsustas tähelepanu taevasse suunata (1) Fotod: Iraani kütuseprotestid on nõudnud üle saja inimelu Ukraina hakkab Venemaalt kahjutasu nõudma (4) Arvamus Juhtkiri: plaan A (4) Herman Kelomees: faktikontroll heidutab valetajaid? (3) Andres Herkel: süvariigi alternatiiv (6) Mihkel Mutt: seitse ja pool meetrit kõigile (5) Andi Hektor: metsikud metseenid ja akadeemiline patriotism (3) Erik Aru: kas tuleb ka Luminori kord? Meie Eesti Kristi Paron: ravi mõistev laps paraneb paremini Kadri Tammepuu: doktor Herilase eest kappi peitu (1) Kultuur Eesti teater ja tema koristaja Tallinn ja Tartu on omavahel väga tihedalt seotud Ühe lapse poliitika võluv kriitika Sport Jelle Goes: panustage noortesse ja treeneritesse (1) Maa Elu Lõpe Agro taastas tootmise seakatku laastatud Kihlepa farmis Mahesigade asemele tulid Järvamaa farmi mahelehmad Konkurents ei lase poes sealiha hinnal veel tõusta (1) Nädala mõte: põllumees põline rikas Ettepanek võtta põllumeestele lisaraha riigireservist hääletati maha Kitsekasvatajad riigi toetusele ei looda (1) Hoone läbimõeldud soojustamine vähendab küttekulu Ilmajutt: õhumasside kaasatoodav ilm on eripalgeline Päikesevitamiin tagab terved luud Noored viljapuud vajavad talverüüd Mulgimaa väikeettevõtja tegi tervisliku näksimise lihtsamaks Tartu Tudengid nõuavad alamakstud õppejõududele palka juurde KIRI: ettevaatust, autojuhid, suvi on läbi! Indrek Mustimets: Kuidas kalmistut taaskasutada? Komandeeringuaruanne (1) Raadi kolme asfalditehase hais levib kilomeetrite taha (1) Esimene pood toimetab Tartus toidukraami koduukse taha, teistel läheb veel aega Rahvatantsijate koorekiht täidab nädalavahetusel muuseumi PÖFFi film: Hiina võim kontrollib laste saamist KIRI: häda bussiliiklusega (7) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mihkel Mutt: seitse ja pool meetrit kõigile

4 min lugemist
Mihkel Mutt.  FOTO: Sander Ilvest

Ideaalis peaksid mehed ja naised saama ühesuguseks, kirjutab visionäär Mihkel Mutt. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Vaevalt möödub nädal, ilma et maailmas puhkeks mõni ahistamisskandaal. Keegi oli kunagi kellelegi... Kindlasti ongi mõned mehed vägivaldsed, kindlasti ongi naised tänapäeval julgemad neile tehtud ülekohtust rääkima. Samas on paratamatu, et tõeliselt ahistatute kõrval ilmub välja ka neid, kes tahavad hõlptulu teenida, tähelepanu äratada või lihtsalt nalja saada. Viimased kompromiteerivad esimesi.

Kuidas teha vahet kannatanutel ja sogases vees õngitsejatel?

Tunne ütleb, et kui läheb vastandamiseks, usub enamik instinktiivselt nõrgemat poolt, mitte tugevamat. Aga mida tähendab tugevam? Niihästi võimu, kõrgemat positsiooni kui ka lihtsalt füüsilist jõudu. Kõik oleneb olukorrast, sest vastav sfäär on lai, hõlmates niihästi näiteks ahistamist töökohal kui ka koduvägivalda.

20.11.2019 22.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto