Sisukord
Eesti
Tänane leht
25.11.2019
Eesti Militaarhuviline Oleg hoidis Mustamäe korteris 200 kilo lõhkeainet (3) Loomakaitsjad avaldasid meelt puurikanade kaitseks (1) Täna selgub maaeluminister Mart Järviku saatus (5) E-residentsuse üks loojatest: oleme viinud Eesti maine täiesti uuele tasemele Ida-Virumaalt leiti haruldane viikingiaegne sõlg Majandus Eesti tuumajaama eestvedaja: teeme kohalikele hea pakkumise (1) Eesti disainifirmad paotavad ust Jaapani turule Välismaa Trump sai miljardärist konkurendi Vietnamlaste surmaga seotud inimsmugeldajad lähevad kohtu ette Briti professor: me ei tea, miks me Brexitit teeme (2) Dubai kõrbes kasvatatakse Norra eeskujul lõhet (1) Arvamus Juhtkiri: kantsleri näidishukkamine (33) Erkki Koort: pildid, mis seadustavad okupatsiooni (43) Jaan Sootak: ähvardamine kui vaimne vägivallakuritegu (1) Martin Mölder: kaks ühe vastu – erakondade reitingute võrdlus (1) Jean-Pierre Maulny: Macron ja NATO matused (1) Sandra Roosna: mis saab meie eesti keelest Meie Eesti Karmen Palts: lapse vajadus määrab vanema ja õpetaja suhtluse (2) Riin Seema: pedagoogiline võimuvõitlus Martin Ehala: keda toetada kodu ja kooli vaidluses? Kultuur Raamist väljas: Kukutada valitsust? Loominguliselt! (1) Addamsite perekonna allakäik PÖFF: Filipiinide ema groteskid PÖFF: Mina poksin, sina respekteeri PÖFF: Balkanimaa politseinike kibe leib Sport Tagasi sünnisaarel. Ehk ka uue treeneriga koondises Draama, rõõm ja põhjapõder Eesti meesvehklejate olümpiarong kaugeneb Arnett Moultrie tagasi Kalev/Cramosse? Tartu Kingitud jõulupuu saadeti teele heldimuse ja silmaveega Priit Pullerits: naiivsed kliimasõdalased (32) Tühjana seisnud raeplatsi ruumid saavad miljoni eest uue elu Lõhkumistoas võib rahus laamendada Tartu Postimehe piparkoogivõistlus ootab tänavusi meistriteoseid Välimise ilu otsingutel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Täna selgub maaeluminister Mart Järviku saatus

2 min lugemist
Kas kuriteoteate edastamine viib kantsler Illar Lemettilt ameti? See võib selgeks saada täna. FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Veel neljapäeval oli peaministril plaan lahendada «olukord Järvik» esmaspäeval, mis tähendanuks, et ametist vabastatakse esmalt maaeluministeeriumi kantsler Illar Lemetti ning seejärel minister Mart Järvik. Reede aga võis neid plaane kui mitte päris segi paisata, siis kõigutada küll, kuna Postimehele teadaolevalt tabas poliitikuid ebamugava üllatusena Lemetti kiri, milles ta ähvardab kohtusse pöörduda, kui ta praeguste argumentidega lahti lastakse.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Tõenäoliselt valitsuse erakorraline istung täna siiski toimub.

Üks võimalus on teha telefoniistung, nii on aga sisulist arutelu korraldada väga keeruline. See lahendus eeldaks, et otsus on juba kokku lepitud ning jääb see vaid kinnitada.

Kui aga soovitakse asju arutada, oleks vaja kohtuda ühise laua ääres. See pole lühikese etteteatamisega enam nii lihtne.

Kuna peaminister Jüri Ratas ootas mitu päeva riigisekretäri raporti valmimist, ei saa ta nüüd enam otsuste tegemisega viivitada.

23.11.2019 26.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto