Sisukord
Sport
Tänane leht
25.11.2019
Eesti Militaarhuviline Oleg hoidis Mustamäe korteris 200 kilo lõhkeainet (3) Loomakaitsjad avaldasid meelt puurikanade kaitseks (1) Täna selgub maaeluminister Mart Järviku saatus (5) E-residentsuse üks loojatest: oleme viinud Eesti maine täiesti uuele tasemele Ida-Virumaalt leiti haruldane viikingiaegne sõlg Majandus Eesti tuumajaama eestvedaja: teeme kohalikele hea pakkumise (1) Eesti disainifirmad paotavad ust Jaapani turule Välismaa Trump sai miljardärist konkurendi Vietnamlaste surmaga seotud inimsmugeldajad lähevad kohtu ette Briti professor: me ei tea, miks me Brexitit teeme (2) Dubai kõrbes kasvatatakse Norra eeskujul lõhet (1) Arvamus Juhtkiri: kantsleri näidishukkamine (33) Erkki Koort: pildid, mis seadustavad okupatsiooni (43) Jaan Sootak: ähvardamine kui vaimne vägivallakuritegu (1) Martin Mölder: kaks ühe vastu – erakondade reitingute võrdlus (1) Jean-Pierre Maulny: Macron ja NATO matused (1) Sandra Roosna: mis saab meie eesti keelest Meie Eesti Karmen Palts: lapse vajadus määrab vanema ja õpetaja suhtluse (2) Riin Seema: pedagoogiline võimuvõitlus Martin Ehala: keda toetada kodu ja kooli vaidluses? Kultuur Raamist väljas: Kukutada valitsust? Loominguliselt! (1) Addamsite perekonna allakäik PÖFF: Filipiinide ema groteskid PÖFF: Mina poksin, sina respekteeri PÖFF: Balkanimaa politseinike kibe leib Sport Tagasi sünnisaarel. Ehk ka uue treeneriga koondises Draama, rõõm ja põhjapõder Eesti meesvehklejate olümpiarong kaugeneb Arnett Moultrie tagasi Kalev/Cramosse? Tartu Kingitud jõulupuu saadeti teele heldimuse ja silmaveega Priit Pullerits: naiivsed kliimasõdalased (32) Tühjana seisnud raeplatsi ruumid saavad miljoni eest uue elu Lõhkumistoas võib rahus laamendada Tartu Postimehe piparkoogivõistlus ootab tänavusi meistriteoseid Välimise ilu otsingutel Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tagasi sünnisaarel. Ehk ka uue treeneriga koondises

3 min lugemist
Keith Pupart kannab koduse võrkpalli suurjõu Saaremaa ridades võtmerolli. FOTO: Kristjan Teedema

Ehkki Keith Pupartil on hinge all 170 koondisemängu, pole ta Eesti võrkpallis iial kuulunud esimese suurusjärgu staaride sekka. Ta ei korralda hirmsaid punktikontserte ega ole muul moel pealkirjakangelaseks kerkinud. Kui raksuminek eelmise peatreeneri Gheorghe Crețu​ga muidugi välja arvata.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eile tõestas 34-aastane Pupart ilmekalt oma tõelist väärtust. Ta tõusis Saaremaa 3:1 võidumängus Tartu Bigbanki üle pluss-miinus-arvestuses üleplatsimeheks (+8) ja aitas meeskonna võõrustajatest mööda Credit24 liiga liidriks.

«Keith on mees, kes näeb platsil kõiki viitkümmet halli varjundit. Ta loeb mängu niivõrd hästi, et temast mööda lüüa on peaaegu võimatu. Pall tuleb üles ka siis, kui olukord tundub lootusetu. Tema kogemuste väärtusest ei tasu rääkidagi,» hindas Saaremaa peatreener Urmas Tali meeskonna värskeima liikme olulisust.

Pupart naasis kodumaale pärast kümmet piiri taga veedetud hooaega. Oluline on lisada: et toona Saaremaal õigest võrkpallist pigem alles suure suuga räägiti, on nüüdsed mängud sünnisaare esinduse värvides ta pikas karjääris alles esimesed.

«Juttu sellest (Saaremaa tulekust – toim) oli väga pikalt. Tore, et lõpuks end

23.11.2019 26.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto