Sisukord
Arvamus
Tänane leht
27.11.2019
Eesti Isamaa seisab Lemetti hukkamõistjate leeris (42) Neljarajaliste maanteede ehitusplaan sai näo (4) Tallinnas hakkavad tööle uued bussiliinid Majandus Kolm aastat kasvanud turg hangus vastu talve Soome fond ostab siin kortereid kokku (7) Välismaa Sentsov ülistas euroliitu ja hoiatas petva Putini eest (3) Albaania rannikualasid raputas tugev maavärin (1) Tallinna tunnel võib otsustada Arktika suurprojekti saatuse (6) Arvamus Juhtkiri: kinnisvaraturg korrastub (2) Maarja Vaino: Eesti – suure või väikese tähega? (9) Erkki Koort: lahenduseta jäänud lahendus (8) Mart Raudsaar: kes pakuks valgust? (1) Meie Eesti Rahvus ja emakeel on registris, usk mitte (3) Teadlane: kuni veerandi elanike elukoht pole teada (4) Kultuur Sirje Helme: Kunst võiks praegu liikuda just teaduse poole Kolme Wilde unenägu pisuhännaga PÖFF: ohtlik roosamannakristlus PÖFF: lapsuke süsteemi hammaste vahel PÖFF: kolm hädavalet ellujäämiseks Sport «Tuumalöök Venemaa spordi pihta» Tartu Ootamatu libedus niitis jalakäijaid jalust ja tekitas liikluses kaose Tuleval sügisel asuvad noored õppima katoliku gümnaasiumis Tiigi tänava büroohoone ehitusega läheb veel aega Rahvusülikooli aastapäev toob Toomemäele Tartu vaimu Sidesõlme direktor heitis enne lammutajaid oma kabinetile viimase pilgu Pahur Karoliina kaalub, kas pugeda põhku või ei PÖFFi film: Koera surm vallandab paranoilise sündmusteahela Gildi galerii avas telekunstniku mälestuseks tema maalide näituse Artur Kuusi karikatuur: viimane kandidaat Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erkki Koort: lahenduseta jäänud lahendus

2 min lugemist
Kaja Kallas. FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja

​Kriminaalmenetlus ei saa ega tohi olla riigi turvalisuse ja julgeoleku tagamise kese, ometigi on see vältimatu meede õiguskorra jõustamiseks, kui muud lahendused on ammendunud, kirjutab Meie Eesti toimetaja ja endine siseministeeriumi asekantsler Erkki Koort. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eesti ühe suurima partei juhti ähvardatakse poliitilise tegevuse tõttu räige seksuaalse vägivallaga ning politsei «püüab ähvardajatega kontakti astuda». Kas ähvardajad on üldse Rootsis? «Praegu arvame küll nii,» on PPA esindaja meedia andmetel öelnud. Arvame? Mõne aja pärast saabub ehk uus ähvardus ning politsei püüab taas kontakti luua. Peaminister tunnustab politseid kiire töö eest ähvardajate tuvastamisel. Politsei püüab edasi.

Jah, ma tean, et politsei on pingutanud ning otsus menetlust mitte alustada on prokuratuuri, mitte politsei oma. Aga riik peab toimima ka tavakodaniku vaatest ja see paistab kummaline. Hallo! See pole mingi kontakt maaväliste olenditega. Mis mõttes püüab? Eesti on Euroopa Liidu liige ning koostöö teiste liikmesriikide politseijõududega sellistel juhtudel on kiire. Tõsi, isiklikud kontaktid ning kõrgelt tulev telefonikõne on olulised.

26.11.2019 28.11.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto