Sisukord
Arter
Tänane leht
30.11.2019
Eesti Muuseumilaeva hulljulge kapten Peaprokuröri kandidaat «süvariiki» lõhkuma ei asu (23) Ratas ei ole Lemettilt täpsustusi küsinud (25) Jaaganti poliitikaradar. Rahakülv (3) Kui raske on mõista udmurdi keeles Andrus Kivirähki? Majandus Investor Mari armus Neinar Seli sõnadesse Välismaa Ohutaset langetanud London elas üle rünnaku Donald Trump üllatas Afganistanis teenivaid Ühendriikide sõdureid Itaalias vahistati Miss Hitler POLAARNE SIIDITEE. Saamid kardavad Arktika arendusest traditsioonilise eluviisi hukku (1) Arvamus Juhtkiri: Vivat academia! (4) Muuseumilaeva hulljulge kapten Von der Leyeni võitlus algab Riigi vihatuim ametnik (31) Äpardunud stahhaanovlased Ilona Leib: Vale kordamine ei muuda seda tõeks (7) Kultuur Muuseumilaeva hulljulge kapten Ehitamata ülikool Aja auk. „Metal Box“ 40 Üksik G-noot. Sellele järgneb sekund vaikust Nädala plaat. Inimkatsed tempereeritud isepõlemismootoriga Sport Uus suusatalv algas eestlaste aadrilaskmisega Rallifänni kolumn: Ogier, järgmise aasta meister? (2) Kahurimeestel kuul jalas. Kes välja aitaks? Kliima Uppuva Veneetsia teadlastel on vaidlemisest kõrini - kliima muutub ja me peame reageerima (10) Merendus Uus projekt «Kopter» lubab rohkem lendavat kiirabi Tallinn Muuseumilaeva hulljulge kapten AK Rahvusülikool 100 ⟩ Toomas Asser: rahvusülikool on midagi enamat kui ainult rahvusteadused (1) Olev Remsu: targalt, vaeselt ja lõbusalt läbi sajandite. Hommage alma mater’ile (2) Ehitamata ülikool Tallinn 800: ajakapsel merepõhjast kõneleb muinas-Eesti kosmopoliitlusest EKI keelekool: vaade maailmale läbi arvuti­ekraani Joosep Värk: rahvas tahab keskmist sõrme (20) Hiinast, Eestist ja eestlastest Hiinas Aja auk. „Metal Box“ 40 Üksik G-noot. Sellele järgneb sekund vaikust Nädala plaat. Inimkatsed tempereeritud isepõlemismootoriga Arter Kyllike Sillaste-Elling: riigikaitse ei ole mingil juhul vaid meeste asi (4) Ameeriklane omadega soos, vaatab metsa poole (1) Ilona Leib: Vale kordamine ei muuda seda tõeks (7) Hiina salaühingu võitluskunst, mis annab vastupandamatu jõu (9) Elu raskeim küsimus: mida me kahetseme, kui lõpp on silme ees? (11) PÖFF: suurejooneline finaal. Ära maga maga viimast võimalust! Advendiaeg nõuab pidulikku rooga: kuidas teha piparkoogi-parti? Kord toob lõuendi ette raba, kord vana tööstushoone Autoseiklus värvikas Kanadas. 660 km Volkswagen California seltsis Mehed läksid naiste riidekapi kallale Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mehed läksid naiste riidekapi kallale

3 min lugemist
Sellist fantaasiat tiivustavat läbipaistvust, naba paljastavat lõiget ja õhulisi karupükse ei julge enamik naisigi selga ajada, Tauri Västrik soovitab seda aga meestele. Uljas. FOTO: Erlend Štaub/TFW

Piirid on ületatud! Mehed võivad kanda litreid, õhulisi kudumeid ja kõike muud, mida peeti varem naiselikuks. Tjah... naistel on tõtt-öelda vabadus kiskuda kõike meeste riidekapist juba ammuilma. Nii et mitmeski vaates on tegu võrdsuse jaluleseadmisega moes.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Uued vabadused moes ei tähenda loomulikult seda, et kõik härrad tormaks nüüd ummisjalu uusi territooriumeid vallutama. Usutavasti leidub uljaid, kes tunneks end läbipaistvas kudumis ja litrisajus mugavalt, siiski vähe. Kuid muutunud on suhtumine. Mida tähendab maskuliinsus? Selle mõiste saab iga mees ise defineerida. Kellele formaalne ülikond, kellele pilkupüüdev ekstravagantsus, mõlemal on õigus ja keegi ei vaata viltu.

Loe edasi ja saa teada mida kõike mehed endale nüüd lubada võivad? Kes on Eesti kõige paremini riietuvad mehed, kes arematest suguvendadest pika puuga üle säravad?

29.11.2019 02.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto