Mustakivi tee pikendus: asi on otsustatud, aga teeme moe pärast uuringuid

Pirita elanik Ants Promann (vasakul) tegi ettepaneku rajada hoopis läbimurre Ussimäe teelt Lasnamäe «kanalisse». Abilinnapea Kalle Klandorf kuulas selle jutu viisakalt ära, aga Mustakivi tee pikenduse ehitamine on siiski juba sisuliselt otsustatud. FOTO: Mihkel Maripuu FOTO: Mihkel Maripuu

Pealinna võim ei varjagi, et Mustakivi tee pikenduse rajamine on juba otsustatud ja igasuguseid uuringuid tellitakse vaid selleks, et Pirita-Koset poolitava magistraali rajamise vastastel suu kinni panna. Seda kinnitas ka nädalatagune Pirita linnaosakogu istung, kus abilinnpea Kalle Klandorf selle kohta selgitusi jagas.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Sama päeva hommikul saatis Pirita linnaosavalitsus välja pressiteate, kus linnaosavanem Tõnis Liinat kinnitab: «Kuna Mustakivi tee pikenduse rajamise projekteerimistingimuste eelnõu kohta tehti selle avalikustamise ajal palju ettepanekuid ja esitati vastuväiteid, on linn otsustanud tellida enne projekteerimistingimuste väljastamist vajalikud uuringud ja keskkonnamõjude hindamise. Alles pärast uuringute tulemustega tutvumist kaalutakse uuesti Mustakivi tee rajamise võimalikkust ning vajadusel parandatakse ja täiendatakse projekteerimistingimuste eelnõu. Täiendatud projekteerimistingimuste eelnõu esitatakse uuesti avalikule väljapanekule, mille kestel on kõigil võimalik avaldada arvamust.»

07.12.2019 10.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto