Sisukord
Majandus
Tänane leht
09.12.2019
Eesti Kaheksa miljoni euro eest kuus minutit sõitu (22) Ametnikueetika ununes pooleks aastaks (11) Sotsiaalminister raviks hoolekande rahapuudust uue maksuga (38) Mustakivi tee pikendus: asi on otsustatud, aga teeme moe pärast uuringuid (4) Eesti tööandja ei taha Soomest naasnud pehmosid Majandus Kogeri puitmajaäri äpardumine: töötajatel ja partneritel rusikas taskus (10) Uus eriüksus võtab luubi alla pahatahtlikud pankrotid (5) Hinnad langevad kolmandat kuud (2) Välismaa Postimees Berliinis ⟩ Parteide siseheitlused kõigutavad Saksa valitsust Berliini mõrv pingestab Saksamaa ja Venemaa suhteid (1) USA mereväebaasi rünnanud saud vihjas sotsiaalmeedias Al-Qaedale Ukrainlased kehutasid Zelenskõid Putinile mitte järele andma (1) Süüria al-Holi laagrist on põgenenud 25 ISISega seotud eurooplannat Arvamus Juhtkiri: ei mingit reset’i (5) Kadri Kuulpak: kes on vana? (1) Steven-Hristo Evestus: kingitused igaühele (5) Marko Mihkelson: vaba Ukraina tagab rahu Euroopas (10) Brian Roraff: liitlased läbi tule ja vee – NATO 70 aastat hiljem (1) Meie Eesti Kriitikud: statistikaamet tegutseb vahendeid valimata (4) Kultuur In memoriam Zaza Urušadze 30.10.1965 – 7.12.2019 Ebamugavuse ilu Sport Kaotatud medal röövis une, aga lisas eneseusku Põlva Serviti peatreener karikavõidust: saime võidu, mida keegi ei oleks osanud pakkuda Mis saab Venemaa spordist? (4) Tartu Tartu opositsioon tahab lasteaiatasu langetada (1) RMK uuest Tartu büroohoonest tõotab tulla aasta puitehitis Veel üks tuntud kiirtoidukett plaanib tulla Tartusse Viie maa muusikute kuuehäälne vokaaldžäss kõlab esmaspäeval Tartus Fotod: vaata, millised jõulupuud on ehitud Tartumaa vallakeskustes Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kogeri puitmajaäri äpardumine: töötajatel ja partneritel rusikas taskus

5 min lugemist
  • Koger: loodan, et suudan kunagi end veel ettevõtjana tõestada
  • Üle 20 töötaja nõuab töövaidluskomisjonis saamata jäänud palka
  • Timo Housesi üks suuremaid võlausaldajaid on Hans H. Luige firma
Andres Koger oli omal ajal Eesti juhtiv ehitusettevõtja, kuid sattus raskustesse. FOTO: Viktor Burkivski

Endise suurettevõtja Andres Kogeri hingusele läinud puitmajaärist on maha jäänud vihased töötajad, kes nõuavad saamata jäänud palka, ja tüssatud partnerid, kes süüdistavad ärimeest skeemitamises.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Elektrifirma KH Energia-Konsult tegi puitmajatootjale ligi 800 000 euro eest elektritöid, kuid raha selle eest ei saanud. Firma juht ja omanik Heino Harak, kes tegi Kogeriga koostööd juba 1990ndatel, on löödud. «Suve hakul, mil temaga viimati rääkisin, kinnitas ta, et saab probleemidest jagu. Pärast seda pole ta mu kõnesid enam vastu võtnud,» lausus ta.

Harak tõdes, et ta oleks pidanud otsustavam olema ja koostöö varem lõpetama. «Aga polnud seda otsustavust. Koger oli ikkagi tuntud ehitusettevõtja, mitukümmend aastat turul olnud. Uskusin tema lubadusi, et ehk saab ikkagi nina vee peale. Aga näete, kuhu see viis...» laiutas ettevõtja käsi.

07.12.2019 10.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto