Sisukord
Sport
Postimees
11.12.2019
Eesti Mustakivi silla tulistaja protsess algab otsast peale (1) Viimase minuti kulutused leiti valitsuse varudest (2) Apteegiuputus linnades: tõotatud kaost uste sulgemisel ei paista (1) Majandus USA sanktsioonid paiskasid Läti sadamad kaosesse (2) Laenutingimused pensionifondiga sidunud SEB sai trahvi (1) Graafik ⟩ Coop pank tegi kahekümne aasta kehvima stardi (1) In memoriam: Keskpankur, kes seljatas kiire inflatsiooni (4) Välismaa Jaanus Piirsalu: status quo rahuldab ainsana Venemaad (13) «Kui loeksin kümme aastat Telegraphi, peaksin ka Brexitit heaks mõtteks» Saadiku sõnul on eestlastel Ühendkuningriigis hea maine Eesti-poola pere koliks Londonist ära vaid majanduse sunnil (6) Arvamus Harry Tuul: valitsuse rääkimata lugu (9) Kairi Kreegipuu, Raul Eamets: sotsiaalteadused – kelle asi? (6) Andres Herkel: kuid aina löövad, kas tead Erkki Bahovski: Sanna Marin – Soome uus nägu? (5) Juhtkiri: Kiige käekiri (6) Meie Eesti Kätlin Kõverik: Eestisse naasjad vajavad nõu ja vahendamist (1) Aimar Altosaar: vaesus ajab ära, hoolimatus ei lase tagasi tulla (2) Kultuur «Räpi tegelik essents ja eripära peitub tema ajakajalisuses» Räpparist võrsub poeet Vihanemees.com: aga kust tuleb viha? Kuldgloobuse nominent: aasta parim abielulahutus Sport Kaks Klavanit ja MM. Saalihokis, mitte jalgpallis Võrkpalliliidu president asub kandidaatidega palgakõnelustesse Venemaal võeti võistluskeeld vastu suurema hüsteeriata Tartu Uus teehoiukava lükkab Riia ringi uuendamise tulevikku Jüri Laurson: elekter hävitab ja tapab! Ilmar Part: talvelgi saab rattaga sõita (2) Rene Kiis: turul puhud juttu inimesega, poes vaikid pakendiga Ukraina lapsed ootavad abipakke, saatjad vajavad kiiresti veoautot (3) Direktori väidetav räige kõnepruuk ja kohatu käitumine peletab õpetajaid Tartu Raatuse koolist (7) Farmaatsiaprofessor Ain Raal: apteekide senine süsteem mädaneb seestpoolt (1) Jüri Talvet viib tuttavate ja sõpradega Juhan Liivi laia ilma Meelelahutus Koomiks Sudoku

Võrkpalliliidu president asub kandidaatidega palgakõnelustesse

1 min lugemist
Kolme kuu eest jättis Hanno Pevkur (vasakul) hüvasti Gheorghe Crețuga. Kellest saab rumeenlase mantlipärija Eesti meestekoondise eesotsas? FOTO: Erik Prozes

Eesti Võrkpalli Liidu eilne juhatuse koosolek andis alaliidu presidendile Hanno Pevkurile volituse asuda nii meeste kui naiste koondise peatreeneri kandidaadiga palgakõnelustesse.

Eesti Võrkpalli Liidu eilne juhatuse koosolek andis alaliidu presidendile Hanno Pevkurile volituse asuda nii meeste kui naiste koondise peatreeneri kandidaadiga palgakõnelustesse.

«Juhatus valis kummagi koondise peatreeneri kandidaatide ringist üksmeelselt välja ühe nime ja andis mulle volituse asuda nende mõlemaga finantsläbirääkimistesse. Kuni see kokkulepe veel puudub, ei saa ma arusaadavalt ka ühestki nimest rääkida,» lausus Pevkur pärast koosolekut Postimehele.

Varem on alajuht välja öelnud, et meeste koondise tase on jõudnud sinnamaale, kus pärast tänavust EM-finaalturniiri ametist lahkunud ­Gheorghe Creț​ule nimeka mantlipärija leidmine ei tohiks olla probleem. Kas nüüdne kandidaat on siis nimekas?

Minu hinnangul on kahtlemata tegemist väga tugeva kandi­daadiga. Ja ta on end juba rahvusvahelisel areenil ka tõestanud.

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur

«Sõltub muidugi, mida pidada nimekaks. Minu hinnangul on kahtlemata tegemist väga tugeva kandidaadiga. Ja ta on end juba rahvusvahelisel areenil ka tõestanud, nii palju võin lisada,» lausus Pevkur.

Ta ütles, et ei oska ennustada, kuivõrd keerukaks kujuneb too viimane voor ehk palgakõnelused. «Läbirääkimiste käigus sai ka töötasu teemat põgusalt puudutatud. Suurusjärgud on teada, aga ei midagi lõplikku. Seni oli fookus selgelt sisulisel poolel ehk laiemal visioonil, treenerite tiimi koosseisul ja muul säärasel,» selgitas Pevkur.

«Selle nädala jooksul loodan pakkumised ära teha. See puudutab siis nii põhitasu kui boonussüsteemi. Veidi tuleb mõtlemiseks aega anda, aga loodan kogu südamest, et 29. detsembril saame võrkpalligalal mõlemad nimed ja näod kõigile teatavaks teha.»

Seotud lood
10.12.2019 12.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto