Võrkpalliliidu president asub kandidaatidega palgakõnelustesse

Andres Vaher
, reporter
Copy
Kolme kuu eest jättis Hanno Pevkur (vasakul) hüvasti Gheorghe Crețuga. Kellest saab rumeenlase mantlipärija Eesti meestekoondise eesotsas?
Kolme kuu eest jättis Hanno Pevkur (vasakul) hüvasti Gheorghe Crețuga. Kellest saab rumeenlase mantlipärija Eesti meestekoondise eesotsas? Foto: Erik Prozes

Eesti Võrkpalli Liidu eilne juhatuse koosolek andis alaliidu presidendile Hanno Pevkurile volituse asuda nii meeste kui naiste koondise peatreeneri kandidaadiga palgakõnelustesse.

Eesti Võrkpalli Liidu eilne juhatuse koosolek andis alaliidu presidendile Hanno Pevkurile volituse asuda nii meeste kui naiste koondise peatreeneri kandidaadiga palgakõnelustesse.

«Juhatus valis kummagi koondise peatreeneri kandidaatide ringist üksmeelselt välja ühe nime ja andis mulle volituse asuda nende mõlemaga finantsläbirääkimistesse. Kuni see kokkulepe veel puudub, ei saa ma arusaadavalt ka ühestki nimest rääkida,» lausus Pevkur pärast koosolekut Postimehele.

Varem on alajuht välja öelnud, et meeste koondise tase on jõudnud sinnamaale, kus pärast tänavust EM-finaalturniiri ametist lahkunud ­Gheorghe Creț​ule nimeka mantlipärija leidmine ei tohiks olla probleem. Kas nüüdne kandidaat on siis nimekas?

Minu hinnangul on kahtlemata tegemist väga tugeva kandi­daadiga. Ja ta on end juba rahvusvahelisel areenil ka tõestanud.

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur

«Sõltub muidugi, mida pidada nimekaks. Minu hinnangul on kahtlemata tegemist väga tugeva kandidaadiga. Ja ta on end juba rahvusvahelisel areenil ka tõestanud, nii palju võin lisada,» lausus Pevkur.

Ta ütles, et ei oska ennustada, kuivõrd keerukaks kujuneb too viimane voor ehk palgakõnelused. «Läbirääkimiste käigus sai ka töötasu teemat põgusalt puudutatud. Suurusjärgud on teada, aga ei midagi lõplikku. Seni oli fookus selgelt sisulisel poolel ehk laiemal visioonil, treenerite tiimi koosseisul ja muul säärasel,» selgitas Pevkur.

«Selle nädala jooksul loodan pakkumised ära teha. See puudutab siis nii põhitasu kui boonussüsteemi. Veidi tuleb mõtlemiseks aega anda, aga loodan kogu südamest, et 29. detsembril saame võrkpalligalal mõlemad nimed ja näod kõigile teatavaks teha.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles