P, 27.11.2022

Mihkel Raud: vanemate lahkuminek on üks hirmsamaid asju, mis lastega juhtuda võib

Magnus Altküla
, Tarbija toimetaja
Mihkel Raud: vanemate lahkuminek on üks hirmsamaid asju, mis lastega juhtuda võib
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 2
Mihkel Raud koos kahe noorema lapse Joosepi ja Mirjamiga.
Mihkel Raud koos kahe noorema lapse Joosepi ja Mirjamiga. Foto: Erakogu

MIhkel Raud oskab areenil püsida. Siis, kui ta parajasti tele-eetris ei mölla, laiutavad uudistes tema lahkuminekud või kokkutulekud. Jõulude eel sai Raud maha uue raamatuga «Isa». Niisiis on staarkohtunik, saatejuht, muusik ja meelelahutaja ekspert ka isaks olemises. Kuidas tulla toime peast segi läinud raseda ja jonnivate jõnglastega? Mihkel Raud jagab igas küsimuses sarkasmiga timmitud soovitusi.

Teie eraelu on omajagu kajastatud ja seetõttu mõtlevad ehk paljud, kuidas küll mees, kes ei suuda suhtes püsida, kirjutab raamatu laste kasvatamisest. Kuidas te ise hindate oma eraelu keerdkäikude mõju raamatu vastuvõtule?

Oh jumal, ega ma ei oskagi kohe selliseid ilmseid seoseid luua. Kindlasti on Eestis väga palju täiuslikke inimesi, kes suudavad oma suhted ja perekonnaasjad algusest võiduka lõpuni täiuslikkuses ja harmoonias hoida. Pean häbiga tunnistama, et mina nende veatute ja täiuslike ridadesse kahjuks ei kuulu. Küll aga olen ma veendunud, et ka inimeste ebaõnnestumistest ja ninalikäimistest on teistel võimalik õppida. Vast isegi rohkem kui neilt, kellel kogu aeg kõik õnnestub.

Märksõnad
Tagasi üles