Sisukord
Arter
Postimees
14.12.2019
Eesti Skandaalide nappus tuleb kahjuks EKRE-le ja sotsidele (44) 88-aastane Arved: üksinda käies tundub tee pikk Medõde nuhkis sõbranna mahitusel võõra inimese terviseinfo järele (14) Majandus Kašmiirkuues hundi luksusimpeerium Välismaa Johnsoni risk tõi valimistel võimsa võidu (17) Ratas ei süüdista pidurit tõmmanud Poolat (16) Uue põlvkonna Raudne Leedi (8) Tokyo suur moeteater Arvamus Juhtkiri: britid on lõpuks otsustanud (12) Karl-Eduard Salumäe: vallavolikogulane, anna endale aru! (2) Uue ajastu peaminister (3) Mõjuga oligarhi langemine (2) Võidukas Boris Sportlane, kel on küsimusi (2) Sport Eesti juurtega jalgpalluri pöörane tee Soome koondisse Taavi Libe kolumn: aasta sportlase sõna kaalugu sama palju kui tulemus (3) NBA võlu ja valu: kaitsemänguta tugevaim korvpalliliiga Toyota täiendas veelgi ridu, Citroen ja Škoda ikkagi päriselt ei lahku Kliima Pelletite põletamine kõrvetab näpud (20) Merendus Omaani politsei suurtellimus lööb Saaremaa laevafirma äri õide (7) AK Pool sajandit väldanud sööst muusikaliste ideaalide poole Tallinn 800 – kivist külalised väikses puidust Tallinnas EKI keelekool: beebid patta ja pannile Lauri Vahtre: tuld koolidele, tuld muuseumidele – vabadus koidab (20) Jaak Prozes: soome-ugri rahvaste vandenõu(d) Nädala plaat. Erootiline ja neurootiline iluelamus Aja auk. Kuidas monument lõpuks minema voolas Mesikäpp. Kuidas lastele päkapikkudest rääkida? Mesikäpp. Mimmu Blogi Blondi popamatsooni lahkumine Arter Silvia Ilves: ma ei mängi tšellot selleks, et mehi saada (9) Kuidas Raadi lennurajalt saadud hoog lennutas maailma tippu Kes on õige monumendimees? (2) Mihkel Raud: vanemate lahkuminek on üks hirmsamaid asju, mis lastega juhtuda võib (2) Türkmenistanis õnne otsimas: võib-olla peitub see tohututes korterites? Uue põlvkonna Raudne Leedi (8) Pühad pokaalis: Riesling, porter, mull Imede aeg pimedas Eestis: kus asuvad kõige põnevamad valguskaunistused? (2) Sõiduproov: 5 asja, mida teada Renault Capturi kohta Automaailma tippmudelite klaasid valmivad Elvas (2) Tokyo suur moeteater Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mihkel Raud: vanemate lahkuminek on üks hirmsamaid asju, mis lastega juhtuda võib

5 min lugemist
Mihkel Raud koos kahe noorema lapse Joosepi ja Mirjamiga. Kahest marakratist on värskes raamatus juttu sama palju kui isaks olemisest. FOTO: Erakogu

MIhkel Raud oskab areenil püsida. Siis, kui ta parajasti tele-eetris ei mölla, laiutavad uudistes tema lahkuminekud või kokkutulekud. Jõulude eel sai Raud maha uue raamatuga «Isa». Niisiis on staarkohtunik, saatejuht, muusik ja meelelahutaja ekspert ka isaks olemises. Kuidas tulla toime peast segi läinud raseda ja jonnivate jõnglastega? Mihkel Raud jagab igas küsimuses sarkasmiga timmitud soovitusi.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Teie eraelu on omajagu kajastatud ja seetõttu mõtlevad ehk paljud, kuidas küll mees, kes ei suuda suhtes püsida, kirjutab raamatu laste kasvatamisest. Kuidas te ise hindate oma eraelu keerdkäikude mõju raamatu vastuvõtule?

Oh jumal, ega ma ei oskagi kohe selliseid ilmseid seoseid luua. Kindlasti on Eestis väga palju täiuslikke inimesi, kes suudavad oma suhted ja perekonnaasjad algusest võiduka lõpuni täiuslikkuses ja harmoonias hoida. Pean häbiga tunnistama, et mina nende veatute ja täiuslike ridadesse kahjuks ei kuulu. Küll aga olen ma veendunud, et ka inimeste ebaõnnestumistest ja ninalikäimistest on teistel võimalik õppida. Vast isegi rohkem kui neilt, kellel kogu aeg kõik õnnestub.

13.12.2019 16.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto