N, 28.09.2023

Hullumeelne õhtu Meistrite liigas, iga värav võis olukorda muuta

Ville Arike
, reporter
Facebook
Comments
Rekordimees: 17 aasta ja 40 päeva vanusest Ansu Fatist (vasakult teine) saab selle löögiga Meistrite liiga kõigi aegade noorim väravalööja, ühtlasi purustab ta Interi edasipääsulootuse.
Rekordimees: 17 aasta ja 40 päeva vanusest Ansu Fatist (vasakult teine) saab selle löögiga Meistrite liiga kõigi aegade noorim väravalööja, ühtlasi purustab ta Interi edasipääsulootuse. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Niisugust õhtut, nagu Meistrite liiga pakkus teisipäeval, polnud jalgpallisõbrad tükk aega kogenud. Leidus absoluutselt kõike igale maitsele: soosikukoorma all vastupidamist ja mittevastupidamist, ilusaid väravaid, pingelisi jooksvaid tabeliseise, kõvu ütlemisi, vallandamist.

Mitte just kõige hõlpsamas olukorras oli ka tiitlikaitsja Liverpool, kes vajas edasipääsuks Salzburgist sealse meeskonnaga vähemalt viiki. Kodus oli sama tiimi võidetud 4:3 ning Austria klubi eesotsas Norra imelapse Erling Braut Hålandiga oli terve hooaja jooksul näidanud, et rünnakul ollakse üliohtlikud. Nüüd tegid Jürgen Klopi hoolealused aga kaitses soliidse esituse ja Liverpool võitis 2:0. Seejuures ei olnud kümnes eelmises Meistrite liiga võõrsil mängus suudetud seljatagust puhtana hoida.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles