L, 10.06.2023

Martin Paasoja: vaimselt on raske pingil istuda

Indrek Raudkivi
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Martin Paasoja (vasakul) oli lähedal Kalev/Cramos jätkamisele, ent siis tekkis hea võimalus Hispaaniast.
Martin Paasoja (vasakul) oli lähedal Kalev/Cramos jätkamisele, ent siis tekkis hea võimalus Hispaaniast. Foto: vtb-league.com

Tallinna Kalev/Cramo korvpallimeeskond on hooaega alustanud tublilt, VTB Ühisliigas on kümnest mängust saadud viis võitu. Eesti-Läti liigas on Eesti esindusklubil üheksa kohustusliku võidu kõrval kaks allajäämist lõunanaabritele: oktoobris Jurmalale ja novembris Ogrele.

Martin Paasoja, kes lõi Kalev/Cramoga kaheks järgnevaks hooajaks käed juba juulis, nimetas pärast lepingu sõlmimist võimalust Eesti klubi eest mängida hüppelauaks. «Kindlasti on Kalevi pakkumine piisavalt motiveeriv, eriti atraktiivne on ühes Euroopa kõrgetasemelisemas liigas VTB mängimine,» sõnas toona Kreeka esiliigaga hüvasti jätnud pallur.

Tänaseks on Paasoja Ühisliigas väljakule saanud viies mängus, mänguaega on kogunenud pisut üle 27 minuti. Eesti-Läti liigas on asjalood paremad: keskmiselt 17 minutit, 10,2 punkti, 2,1 lauapalli ja 2,7 vaheltlõiget on korralikud näitajad.

Kiidab meeskonna sisekliimat.

Paasoja kiidab meeskonna sisekliimat. «Praeguses meeskonnas on mul kõigiga ülihea klapp. Tavaliselt on ikka nii, et seltskonnas on keegi, kellega läbisaamine pole just viis pluss

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles