Sisukord
Tartu Postimees
Tänane leht

Elvas taastunud patsient nuriseb olme üle

3 min lugemist
Elva haigla järelraviosakonna koridoris on teler ja pingid, ent sealt kõnnib pidevalt inimesi mööda. FOTO: Margus Ansu

Väga raske, kui mitte võimatu on nii inimestel kui ka erinevatel asutustel olla kõigi meele järele. Ühe või paari väikese puudujäägi peale pigistame enamasti silma kinni, kuid Elva haiglas järelravil käinud aastates naine märkas ja koges seal puudusi pea igal sammul, alates söögist ja lõpetades pesemisega.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Suurema osa etteheidetega Elva haigla juhatuse esimees ja ravijuht Peeter Laasik ei nõustunud, haigla püüab tema sõnul teha kõik, et arvestada väga erinevate inimeste väga erinevate vajadustega. Kuid jah, kui oleks rohkem raha, oleksid ka patsiendid rahulolevamad, tõdes ta.

Puhas, vaikne, peaaegu lõhnatu – sellisena paistis Elva haigla järelraviosakond läinud neljapäeva lõuna paiku. Hiljuti oli seal reieluukaela murru pärast paar nädalat ravil Palamuselt pärit aastakümneid meedikuna töötanud 94-aastane naine, kelle nime toimetus ei avalda. Paraku ei jäänud ta Elva haigla järelraviosakonnaga põrmugi rahule, ütles suisa, et kui oleks pidanud seal kauem olema, poleks temast enam üldse asja saanud.

14.12.2019 17.12.2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto