Sisukord
Majandus
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (17) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (17) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Töökiusamine kasvab Eestis hoogsalt

5 min lugemist
Kui veel kaks aastat tagasi nõustas tööinspektsioon 23 konkreetset töökiusu juhtumit, siis tänavu oli neid juba 52. Pildil tööinspektsiooni nõustamisjurist Kaire Saarep. FOTO: Madis Veltman

Tööinspektsioon saab iga päev 10–15 telefonikõnet, kus inimesed küsivad nõu töökiusamise kohta ning see arv aina suureneb.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

«Tööinspektsiooni on kirjalikult sel aastal pöördutud töökiusamise küsimusega 70 korral,» rääkis inspektsiooni nõustamisjurist Greete Kaar. Kui veel kaks aastat tagasi nõustas tööinspektsioon 23 konkreetset töökiusamise juhtumit, siis tänavu oli neid juba 52. Selleteemalisi vaidlusi on olnud nii töövaidluskomisjonis kui ka kohtutes ning teema on jõudnud arutamiseks juba ka riigikohtuni.

Kasvav suundumus teeb ärevaks

Inspektsiooni meedianõunik Kristel Abel lisas, et kiusamist ei arvestata ainult ülalt-alla nähtusena, vaid kindlasti vajab sekkumist ka võrdsel tasemel kolleegide vahel esinev kiusamine.

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto